Marcin Horała: najpierw niech PO podebatuje sama ze sobą i wreszcie ustali, jakie jest jej zdanie

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2017 08:16
- Obecny poziom wiarygodności Platformy Obywatelskiej, to poziom Aleksandra Kwaśniewskiego na czele krucjaty trzeźwości - mówi w "Sygnałach dnia" poseł Prawa i Sprawiedliwości. 
Audio

Czytaj więcej
schetyna 1200.jpg
PO jest za przyjęciem uchodźców, czy nie?

Marcin Horała nawiązując do wypowiedzi Grzegorza Schetyny, który we wtorek powiedział, że PO jest przeciwna przyjmowaniu uchodźców, a następnie w środę powiedział jedynie, że jest przeciwny przyjmowaniu nielegalnych imigrantów, nie odpowiadając jednocześnie na pytanie, czy Polska powinna przyjmować uchodźców w ramach kwot, których respektowania domaga się UE, mówi, że program Platformy nie tylko z dnia na dzień się zmienia, ale także jest "diametralnie" różny od działań PO, gdy była u władzy. 

- PiS konsekwentnie realizuje swoje zapowiedzi, natomiast PO rządziła dwie kadencje i często robiła coś, czego nie zapowiadała, albo nie robiła czegoś, co zapowiadała - ocenia gość Jedynki i mówi, że nie widzi sensu debaty, o którą apeluje PO, w sytuacji, gdy partia ta "codziennie zmienia zdanie". - Może najpierw wczorajszy Grzegorz Schetyna powinien z Grzegorzem Schetyną przedwczorajszym podebatować. Najpierw niech PO podebatuje sama ze sobą i wreszcie ustali, jakie jest jej zdanie. Potem niech wytrwa w tym zdaniu tydzień, dwa. Wtedy będzie można porozmawiać o debatach. Nikt dyskusji się nie boi - podkreśla poseł PiS. 

Marcin Horała zdradził także, czy Prawo i Sprawiedliwość pracuje nadal nad projektem wprowadzającym dwukadencyjność w samorządach. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Marcin Horała (poseł Prawa i Sprawiedliwości)

Data emisji: 11.05.2017

Godzina emisji: 7.15

kh/iz

Zapis rozmowy

Czytaj także

Borys Budka: jeżeli będziemy o czymkolwiek rozmawiać, to na debatach, publicznie

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2017 09:36
To, co dzieje się w parlamencie, bardzo często nie jest tak dobrze relacjonowane, jak byłoby w widowiskowej, z puntu widzenia odbiorcy, debacie - powiedział w "Sygnałach dnia" Borys Budka z Platoformy Obywatelskiej.
rozwiń zwiń