X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Akcja "Zostań rodzicem w SOS Wiosce Dziecięcej" na stadionie Legii

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017 12:04
Niedzielny mecz Legii Warszawa z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza był niezwykły nie tylko z powodu wyniku stołecznej drużyny (6:0). Spotkanie na stadionie przy Łazienkowskiej miało też bardzo nietypowy początek. Co prawda, jak zawsze, zabrzmiał "Sen o Warszawie", ale potem...
Audio
  • Akcja "Zostań rodzicem w SOS Wiosce Dziecięcej" na stadionie Legii Warszawa (Sygnały dnia/Jedynka)
Piłkarz Legii Warszawa Kasper Hamalainen (P) cieszy się z gola podczas meczu grupy mistrzowskiej Ekstraklasy z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza
Piłkarz Legii Warszawa Kasper Hamalainen (P) cieszy się z gola podczas meczu grupy mistrzowskiej Ekstraklasy z Bruk-Betem Termaliką NiecieczaFoto: Bartłomiej Zborowski/PAP

Zamiast piłkarzy w towarzystwie dziecięcej eskorty na boisko wyszły same dzieci. - Miał to być symbol, że jeszcze ciągle 19 tys. dzieci w Polsce wychowuje się nie w rodzinach, a w pieczy instytucjonalnej. My chcemy to zmienić. Chcemy, żeby wszystkie dzieci porzucone i osierocone znalazły dom. By jednak stworzyć im dom w SOS Wioskach Dziecięcych potrzebujemy ludzi, którzy do nas przyjdą i będa pracować jako rodzice SOS - mówi Anna Choszcz-Sendrowska ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Akcja nieprzypadkowo została zorganizowana na stadionie Legii Warszawa. To właśnie pilkarz tego klubu - Michał Pazdan - został niedawno ambasadorem stowarzyszenia. - Trzeba ludziom uświadomić, że porzucone i osierocone dzieci potrzebują rodziców. Nawet jeśli znajdzie się jedna czy dwie osoby, które zdecyduja się zostać rodzicem SOS, to już los kilorga dzieci się poprawi - tłumaczy obrońca Legii i reprezentacji Polski.

Jesteś zainteresowana/y uczestnictwem w akcji "Zostań rodzicem w SOS Wiosce Dziecięcej", ale się wahasz? To dobry znak. Posłuchaj nagrania i dowiedz się więcej.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Przygotował: Partyk Michalski

Data emisji: 15.05.2017

Godzina emisji: 8.20

pg/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Szukamy mamy". Zostań Rodzicem SOS

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2017 12:26
Dzięki ubiegłorocznej kampanii "Szukamy mamy" czwórka nowych rodziców już wkrótce rozpocznie pracę w Wioskach Dziecięcych SOS. Kolejni rozpoczynają przygotowania, ale to kropla w morzu potrzeb.
rozwiń zwiń