X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"W sobotę wybierzemy kandydata Nowoczesnej na prezydenta Warszawy"

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2017 10:00
- Rzeczywiście jest duża szansa, że Paweł Rabiej będzie ubiegał się o nominację na kandydata na prezydenta Warszawy. Pamiętajmy jednak, że są też inni chętni - powiedziała w "Sygnałach dnia" Paulina Henning-Kloska, rzecznik Nowoczesnej.
Audio
  • Paulina Henning-Kloska: władza miejska jest o tyle fajna, że jest władzą bardziej wykonawcza i stwórczą (Sygnały dnia/Jedynka)

- Prawdą jest, że w sobotę mamy spotkanie struktur warszawskich i jednym z punktów jest wybór kandydata na prezydenta Warszawy. Kto stawi się do tego konkursu i kto ostatecznie wystartuje, zobaczymy dopiero pojutrze. Mówi się o Pawle Rabieju, ale także o innych kandydatach. Myślę, że jest duża szansa, że Paweł Rabiej będzie ubiegał się o tę nominację. Kandydat musi jednak otrzymać odpowiednie poparcie w strukturach - tłumaczyła Paulina Henning-Kloska.

Posłanka Nowoczesnej zapytana, czy sama zamierza startować w wyborach na prezydenta lub burmistrza jednego z miast, stwierdziła, że nie wie, czy jest to dla niej dobry moment. - U nas w partii jest wiele aktywnych kobiet i niewykluczone, że niejedna z nich będzie się w jakimś mieście ubiegać się o nominacje na kandydatkę na prezydenta czy burmistrza. Władza miejska jest o tyle fajna, że jest władzą bardziej wykonawcza i stwórczą. Jeżeli chodzi o mnie, to nie podjęłam jeszcze w tej kwestii żadnych decyzji. Na razie zabieramy listy i wypełniamy kandydatów do rad – dodała Henning-Kloska.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji, w której poruszono też wczorajsze wydarzenia związane z Sądem Najwyższym.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Paulina Hennig-Kloska (Nowoczesna)

Data emisji: 1.06.2017

Godzina emisji: 8.16

koz/pg

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paweł Rabiej: Nowoczesna to wielogłowy smok. Przywództwo jest u nas rozproszone

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2017 08:59
- PO obecnie umacnia się kosztem Nowoczesnej, bo być może, zdaniem Polaków, jest ona tym głównym "smokiem", który może pokonać PiS, ale chcemy przekonać Polaków, że jest alternatywa i że nie trzeba wybierać pomiędzy PiS a powrotem do przeszłości - mówi w "Sygnałach dnia" Paweł Rabiej z partii Nowoczesna.
rozwiń zwiń