X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mariusz Błaszczak: po zajściach w Radomiu będzie kontrola

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2017 07:59
- Rozmawiałem na ten temat z Komendantem Głównym Policji - powiedział w radiowej Jedynce minister spraw wewnętrznych i administracji.
Audio
  • Mariusz Błaszczak: po zajściach w Radomiu będzie kontrola (Sygnały dnia/Jedynka)

W sobotę grupa ubranych w koszulki Młodzieży Wszechpolskiej młodych ludzi pojawiła się na manifestacji Komitetu Obrony Demokracji zorganizowanej z okazji rocznicy radomskiego Czerwca'76. W pewnym momencie doszło do przepychanek pomiędzy przedstawicielami obydwu stron.

- Wbrew temu, co można przeczytać w mediach związanych z opozycją, policja była na miejscu, ale - rzeczywiście - wszystko wskazuje na to, że siły były zbyt małe. Rozmawiałem na ten temat z Komendantem Głównym Policji - zostanie przeprowadzona kontrola, wyciągnięte zostaną wnioski - wskazał w audycji "Sygnały dnia" Mariusz Błaszczak.

Minister spraw wewnętrznych i administracji dodał, że "sprawa już w niedzielę trafiła do prokuratury". - Prokuratura ją oceni - podkreślił.

- Ten incydent nie powinien się zdarzyć - stwierdził gość Jedynki i zauważył, że "zmiana ustawy o zgromadzeniach przeprowadzona przez klub parlamentarny PiS (...) stanowi, że musi być odległość 100 metrów między dwoma manifestacjami". - Gdyby w Radomiu było to przestrzegane, to do bójki by nie doszło - oznajmił.

Wysłuchaj całej audycji, w której rozmawialiśmy także, między innymi, o tym, czy szef MSWiA przyjmie zaproszenie Jerzego Owsiaka i zjawi się na Przystanku Woodstock oraz o tym, jak przygotowywana jest wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Mariusz Błaszczak (minister spraw wewnętrznych i administracji)

Data emisji: 26.06.2017

Godzina emisji: 7.14

kk/ag

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Incydent podczas marszu KOD w Radomiu. Policja bada sprawę

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2017 16:50
Policja wyjaśnia okoliczności incydentu z udziałem przedstawicieli Komitetu Obrony Demokracji i Młodzieży Wszechpolskiej, do którego doszło w sobotę w Radomiu podczas manifestacji KOD, zorganizowanej w tym mieście z okazji rocznicy radomskiego Czerwca’76.
rozwiń zwiń