X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Adamczyk: autostrada A1 będzie zrealizowana do 2021 roku

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2017 08:39
- Naszym celem jest budowa integralnej sieci dróg szybkiego ruchu autostradowych i ekspresowych - powiedział w "Sygnałach dnia" minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk. 
Audio
  • Minister Andrzej Adamczyk o inwestycjach drogowych i kolejowych (Jedynka/Sygnały dnia)

Dziś ma zostać ogłoszony przetarg na budowę brakującego fragmentu autostrady A1. - Odcinek między Pyrzowicami a Częstochową jest w budowie, kierujemy do drugiego etapu przetargu odcinek między Częstochową a Tuszynem - powiedział w Jedynce Andrzej Adamczyk. - Autostrada A1 będzie zrealizowana do 2021 roku - poinformował. Podkreślił, że po ukończeniu prac zostanie utworzony ciąg autostrady A1 od portów Trójmiasta do południowej granicy na wysokości Ostrawy. - Rząd zdecydował, że ta autostrada nie będzie realizowana w trybie partnerstwa publicznego - dodał minister.

Gość Jedynki przypomniał, że rząd w czerwcu podjął decyzję o zwiększeniu limitu finansowego na budowę dróg. - Są tam też środki finansowe na budowę A2 od wschodniej części Warszawy aż do Białej Podlaskiej - powiedział Adamczyk. Wskazał, że w Białej Podlaskiej trwają prace nad przygotowaniem portu przeładunkowego. Ta droga - jeśli nie będzie odwołań od decyzji środowiskowych - również powinna być gotowa w 2021 roku.

Minister mówił też o planach budowy drogi S3 (wzdłuż zachodniej granicy), europejskiej międzynarodowej trasy Via Carpatia (wzdłuż wschodniej granicy) i o połączeniu ze Lwowem. Nie zabrakło również wątku inwestycji kolejowych i projektu kolei dużych prędkości. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Andrzej Adamczyk (minister infrastruktury i budownictwa)

Data emisji: 28.06.2017

Godzina emisji: 7.14

fc/mg

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Adamczyk zapowiada ułatwienia na autostradach w razie utrudnień i korków

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2017 14:16
Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk zapewnił, że w razie utrudnień przy wjeździe na autostrady z powodu wzmożonych wakacyjnych wyjazdów, będą stosowane ułatwienia dla kierowców.
rozwiń zwiń