X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

9 złotych za godzinę parkowania w centrum?

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2017 15:29
Ministerstwo Rozwoju chce podwyższyć limit opłat za parkowanie. Według doniesień, w centrach dużych miast parkingi będą mogły podrożeć aż do 9 złotych za godzinę.
Audio
  • 9 zł za godzinę parkowania w centrum? (Sygnały dnia/Jedynka)
Opłaty za parkowanie w Warszawie wzrosną?
Opłaty za parkowanie w Warszawie wzrosną?Foto: Authentic Creations/shutterstock.com/cc

Jak wyjaśnił dyrektor departamentu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego w Ministerstwie Rozwoju Paweł Szaciłło, dotychczasowe stawki opłat nie umożliwiały stosowania tego narzędzia w sposób efektywny, czyli dający konkretne rezultaty, np. większą rotację zaparkowanych samochodów.

- Polacy zastanowią się, czy ten samochód jest im potrzebny, skoro przez cały dzień z niego nie korzystają, tylko siedzą w biurze. Strefy, w których parkowanie będzie najdroższe - centra miast i zagłębia biurowe - są doskonale skomunikowane - wskazał ekspert ds. ruchu drogowego Adrian Furgalski.

Zmiany mają wpłynąć także na poprawę jakości powietrza w wielkich miastach. - W Warszawie spaliny z samochodowych silników odpowiadają za ponad 60 procent zanieczyszczeń powietrza - zauważył Piotr Siergiej z Polskiego Alarmu Smogowego.

Z kolei ekspert motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski ocenił, że to jedynie mały krok na drodze do poprawy sytuacji. Zapraszamy do wysłuchania materiału.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek, Daniel Wydrych

Materiał: Aleksander Ziemiańczyk

Data emisji: 7.09.2017

Godzina emisji: 7.43

kk/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Praca instruktora jazdy. Czy każdy może to robić?

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2017 18:48
- Trzeba lubić ludzi, być cierpliwym, wyrozumiałym, rozsądnym i umieć dostosować się do potrzeb kursantów - mówi o pracy instruktora jazdy Krzysztof Rągier.
rozwiń zwiń