X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Melchiory 2017. "Reportaże niosą te tematy, które niesie życie"

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2017 09:15
- To najbardziej prestiżowy konkurs dla reportażystów w Polsce i każdy chciałby zdobyć statuetkę, jeśli nie złotego, to chociaż srebrnego Melchiora - mówi w "Sygnałach dnia" Irena Piłatowska-Mądry.
Audio
  • Irena Piłatowska-Mądry o Melchiorach (Sygnały dnia/Jedynka)
Irena Piłatowska-Mądry, redaktor naczelna Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia
Irena Piłatowska-Mądry, redaktor naczelna Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego RadiaFoto: Wojciech Kusiński/PR

W czwartek wieczorem przyznane zostaną Melchiory 2017. Uroczysta gala (godz. 19.00) odbędzie się w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. W tym roku do konkursu nadesłano 69 reportaży radiowych.

- Reportaże niosą te tematy, które niesie życie. Może w tym roku z takim leciutkim przerysowaniem w poszukiwaniu dobra, bo dobra jest bardzo mało i jak mówią dziennikarze - dobro bardzo dobrze się sprzedaje - podkreśla przewodnicząca jury w konkursie Melchiory.

Redaktor Naczelna Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia mówi, że bardzo cieszy się, że wiele z nadesłanych reportaży dotyczy ludzi szczęśliwych. - W dodatku takich, którzy niosą wartości nie tylko swoimi życiem, ale potrafią je przekazywać następnym pokoleniom - zaznacza.

Kiedy można posłuchać nagrodzonych reportaży na antenie Polskiego Radia? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek 

Gość: Irena Piłatowska-Mądry (redaktor naczelna Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia, przewodnicząca jury w konkursie Melchiory)

Data emisji: 14.09.2017

Godzina emisji: 8.16

kh/kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

XIII Gala Reportażystów Polskich „Melchiory 2017”. Kto otrzyma prestiżowe wyróżnienia?

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2017 15:20
Studio Reportażu i Dokumentu już po raz trzynasty organizuje Ogólnopolski Konkurs Reportażystów „Melchiory”, odwołujący się do najlepszych tradycji polskiego reportażu oraz postaci i dorobku Melchiora Wańkowicza. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej gali 14 września w Studiu im. Witolda Lutosławskiego, która rozpocznie się o 18.45.
rozwiń zwiń