X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ministerstwo Sportu i Turystyki z historycznym budżetem na 2018 r. "Priorytetem są fundamenty"

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2017 08:29
- W przyszłym roku budżet Ministerstwa Sportu i Turystyki będzie historyczny, na dofinansowanie infrastruktury sportowej przeznaczymy ponad pół miliarda złotych - mówił w "Sygnałach dnia" minister sportu Witold Bańka.
Audio
  • Witold Bańka o nowych programach i przyszłorocznym budżecie Ministerstwa Sportu i Turystyki (Sygnały Dnia/Jedynka)

- Realizujemy program dofinansowania infrastruktury sportowej, tylko w 2016 roku dofinansowaliśmy 718 nowych obiektów sportowych w całej Polsce - mówił minister.

Podkreślał, że wśród obiektów dofinansowanych znajdą się boiska, obiekty lekkoatletyczne, baseny i hale, a inwestycje będą realizowane w zależności od strategii i zapotrzebowania samorządów.

We wtorek Akademia Piłkarska Legii Warszawa podpisała z Ministerstwem Sportu i Turystyki umowę na dofinansowanie ośrodka szkoleniowego. Budowany w Książenicach obiekt otrzyma w latach 2017-18 wsparcie finansowe w kwocie 11 mln zł. Bańka zapewniał kibiców pozostałych drużyn, że jeśli jakikolwiek klub będzie chciał otrzymać dofinansowanie na podobne inwestycje, ministerstwo jest otwarte na wnioski.

W czwartek (21.09) Witold Bańka i premier Beata Szydło ogłoszą nowy, dwuletni program ukierunkowany na małą infrastrukturę sportową.

Kto znajdzie się wśród jego beneficjentów, ile nowych obiektów powstanie i jak działają obecnie trwające programy? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Wojciech Dąbrowski

Gość: Witold Bańka (minister sportu)

Data emisji: 21.09.2017

Godzina emisji: 07.40

ps/mg

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Witold Bańka: przejście ze świata sportu do polityki to była duża zmiana

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2017 18:00
Tym razem gościem audycji "Nieznani znani" był Witold Bańka, 33-letni minister sportu i turystyki, a wcześniej sportowiec, którego kariera lekkoatletyczna zakończyła się w dość dramatyczny sposób. 
rozwiń zwiń