X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Misiło: dobrze, jeśli lider wie, czego chce

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2017 09:06
- Funkcjonowanie partii widzę nieco inaczej niż Ryszard Petru. Stawiam na drużynę - powiedział w "Sygnałach dnia" Piotr Misiło, kandydat na przewodniczącego Nowoczesnej.
Audio
  • Piotr Misiło o kandydaturze na szefa partii Nowoczesna (Sygnały dnia/Jedynka)

Piotr Misiło na początku października stracił stanowisko szefa regionu partii Nowoczesna w województwie zachodniopomorskim, a tydzień później ogłosił, że chciałby stanąć na stanowisku przewodniczącego tego ugrupowania.

Poseł powiedział, że jego wizja zarządzania partią jest odmienna od stylu obecnego lidera. - Ryszard Petru miewa styl wodzowski, ale to nie jest złe. Dobrze, jeśli lider wie, czego chce i prowadzi zespół do przodu. Natomiast ja widzę funkcjonowanie partii i zarządzanie nią nieco inaczej. Stawiam na drużynę. Jest w niej wiele osób, które myślą bardzo podobnie jak ja. Jednak na razie nie chcę zdradzać żadnych szczegółów – przyznał poseł.

Gość radiowej Jedynki skomentował też pomysł koalicji wielu partii w wyborach do parlamentu. - Ryszard Petru mówi, że potrzebna jest wielka koalicja, do której mogłyby wejść wszystkie ugrupowania poza Partią Razem i Kukiz’15. Bardzo mi się to podoba. Mówię o tym już od kilku miesięcy. Odkąd zapowiedziałem, że będę startował w wyborach na przewodniczącego, to Ryszard Petru również szerzej zaczął mówić o tej koalicji. Przy dzisiejszej polityce PiS i zmianach w ordynacji wyborczej tylko wspólne listy wszystkich ugrupowań mogą sprawić, że osiągniemy sukces wyborczy – powiedział Piotr Misiło.      

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Piotr Misiło (Nowoczesna)

Data emisji: 19.10.2017

Godzina emisji: 8.15

abi/kh

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wybory w Nowoczesnej. Piotr Misiło zachęca posłów do kandydowania

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2017 11:09
Pod koniec listopada Nowoczesna wybierze przewodniczącego partii. O fotel lidera ubiegać się będą obecny szef partii - Ryszard Petru oraz poseł Piotr Misiło. Według lidera Nowoczesnej poseł nie przedstawił jeszcze żadnego merytorycznego postulatu.
rozwiń zwiń