Piotr Misiło: dobrze, jeśli lider wie, czego chce

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2017 09:06
- Funkcjonowanie partii widzę nieco inaczej niż Ryszard Petru. Stawiam na drużynę - powiedział w "Sygnałach dnia" Piotr Misiło, kandydat na przewodniczącego Nowoczesnej.
Audio
  • Piotr Misiło o kandydaturze na szefa partii Nowoczesna (Sygnały dnia/Jedynka)
Audio
  • Piotr Misiło o kandydaturze na szefa partii Nowoczesna (Sygnały dnia/Jedynka)

Piotr Misiło na początku października stracił stanowisko szefa regionu partii Nowoczesna w województwie zachodniopomorskim, a tydzień później ogłosił, że chciałby stanąć na stanowisku przewodniczącego tego ugrupowania.

Poseł powiedział, że jego wizja zarządzania partią jest odmienna od stylu obecnego lidera. - Ryszard Petru miewa styl wodzowski, ale to nie jest złe. Dobrze, jeśli lider wie, czego chce i prowadzi zespół do przodu. Natomiast ja widzę funkcjonowanie partii i zarządzanie nią nieco inaczej. Stawiam na drużynę. Jest w niej wiele osób, które myślą bardzo podobnie jak ja. Jednak na razie nie chcę zdradzać żadnych szczegółów – przyznał poseł.

Gość radiowej Jedynki skomentował też pomysł koalicji wielu partii w wyborach do parlamentu. - Ryszard Petru mówi, że potrzebna jest wielka koalicja, do której mogłyby wejść wszystkie ugrupowania poza Partią Razem i Kukiz’15. Bardzo mi się to podoba. Mówię o tym już od kilku miesięcy. Odkąd zapowiedziałem, że będę startował w wyborach na przewodniczącego, to Ryszard Petru również szerzej zaczął mówić o tej koalicji. Przy dzisiejszej polityce PiS i zmianach w ordynacji wyborczej tylko wspólne listy wszystkich ugrupowań mogą sprawić, że osiągniemy sukces wyborczy – powiedział Piotr Misiło.      

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Piotr Misiło (Nowoczesna)

Data emisji: 19.10.2017

Godzina emisji: 8.15

abi/kh

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wybory w Nowoczesnej. Piotr Misiło zachęca posłów do kandydowania

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2017 11:09
Pod koniec listopada Nowoczesna wybierze przewodniczącego partii. O fotel lidera ubiegać się będą obecny szef partii - Ryszard Petru oraz poseł Piotr Misiło. Według lidera Nowoczesnej poseł nie przedstawił jeszcze żadnego merytorycznego postulatu.
rozwiń zwiń