X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prezes PKP S.A.: realizujemy największy program od dziesięcioleci

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2017 08:40
25 listopada kolejarze i pracownicy kolei obchodzą swoje święto - Dzień Kolejarza. O tym, co obecnie dzieje się na kolei rozmawialiśmy w radiowej Jedynce z prezesem zarządu grupy PKP S.A. Krzysztofem Mamińskim.
Audio
  • Dzień Kolejarza. Rozmowa z prezesem zarządu grupy PKP S.A. Krzysztofem Mamińskim (Sygnały dnia/Jedynka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Fotoworkshop4You/Pixabay.com/cc

- Obecnie realizujemy największy program inwestycyjny w infrastrukturę kolejową od dziesięcioleci. 67 mld zł to ogromne pieniądze - powiedział w audycji "Sygnały dnia" Krzysztof Mamiński.

Wyjaśnił, że remontowane są linie kolejowe i dworce. - Pracujemy w całej Polsce. Analizujemy potrzeby pasażerów. Wsłuchujemy się w głos tych, którzy pewnymi decyzjami zostali pozbawieni połączeń kolejowych. Myślę, że w kolejnych latach, w miejscach, w których nie było tras kolejowych, zostaną one przywrócone - wskazał prezes PKP S.A.

- Remonty trwają i trwać będą przez najbliższe lata. Trzeba sobie powiedzieć, że to około dziewięciu tysięcy kilometrów linii kolejowych w perspektywie do 2023 roku - to ponad połowa linii kolejowej w Polsce. To ogromne przedsięwzięcie - podkreślił Mamiński i dodał, że po raz pierwszy w historii są zapewnione środki na utrzymanie wyremontowanych torów.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której gość radiowej Jedynki opowiedział, między innymi, o Pakiecie Podróżnika.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Hejke i Wiesław Molak

Rozmawiał: Patryk Michalski

Gość: Krzysztof Mamiński (prezes zarządu grupy PKP S.A.)

Data emisji: 24.11.2017

Godzina: 7.43

kk/ag

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wspólny bilet na kolei: do projektu chce dołączyć kolejny przewoźnik

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2017 16:38
Koleje Wielkopolskie chcą przystąpić do wspólnego biletu na kolei. Wspólny bilet zaczął funkcjonować we wrześniu tego roku. Na razie jest to porozumienie trzech przewoźników - PKP Intercity, Przewozów Regionalnych oraz Trójmiejskiej SKM.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PKP zmodernizuje ponad 200 dworców kolejowych w Polsce. Na tel cen przeznaczono miliard złotych

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2017 19:52
PKP planują modernizację ponad 200 dworców kolejowych w Polsce - zarówno tych w dużych miastach, jak i w małych miejscowościach. Jak poinformował minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk, na ten cel przeznaczony zostanie miliard złotych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak inwestycje kolejowe zmienią Polskę Wschodnią?

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2017 09:45
PKP Polskie Linie Kolejowe realizują ogólnokrajowy program o wartości około 66 mld złotych. Jego część stanowi rozwój połączeń kolejowych we wschodniej części kraju, będący ważnym elementem Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.
rozwiń zwiń