X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Michał Dworczyk: decyzje premiera dotyczą spraw organizacyjnych i personalnych

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2018 09:17
Premier Mateusz Morawiecki podjął decyzje dotyczące rekonstrukcji rządu. - Zostały one wypracowane w ramach konsultacji ze ścisłym kierownictwem politycznym PiS i w porozumieniu z panem prezydentem - powiedział w "Sygnałach Dnia" Michał Dworczyk, szef kancelarii premiera.
Audio
  • - Decyzje dotyczą zarówno spraw organizacyjnych i personalnych, te wzbudzają najwięcej emocji - powiedział Michał Dworczyk, szef kancelarii premiera (Sygnały Dnia/Jedynka)

Gość audycji podkreślił, że spekulacje to domena mediów. - Powinniśmy zaczekać, aż premier ogłosi swoje decyzje - podkreślił Dworczyk. - Decyzje dotyczą zarówno spraw organizacyjnych i personalnych, te wzbudzają najwięcej emocji - dodał. 

Jak podkreślił, "decyzja pana premiera jest w sposób oczywisty do ogłoszenia przez Prezesa Rady Ministrów, a nie przez jego współpracowników czy inne osoby".

Dworczyk dopytywany, czy rzeczywiście ogłoszenie zmian w rządzie to kwestia kilku godzin odpowiedział, że być może "kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu godzin". - Chwilę cierpliwości. Myślę, że tak długo rozmawiamy o sprawach związanych z rekonstrukcją, że być może ta cierpliwość została trochę nadwyrężona, natomiast jeszcze musimy chwilę zaczekać - powiedział.

Według nieoficjalnych informacji ze źródeł w PiS do zmian w rządzie Mateusza Morawieckiego ma dojść przed wylotem szefa rządu do Brukseli - we wtorek.

Jak podkreślił Michał Dworczyk odnosząc się do sondaży zaufania społecznego, przez ostatnie dwa lata Mateusz Morawiecki ciężko pracował, by zbudować to zaufanie. Według danych zaufanie kształtuje się na poziomie 46,7 proc. poparcia. To wynik taki sam jak poziom zaufania do prezydenta Andrzeja Dudy. - Polacy widzą pracę Mateusza Morawieckiego i to doceniają. To tak naprawdę jest elementem mobilizującym do jeszcze większej i cięższej pracy. To sondaż, który daje dobry start - podkreślił szef kancelarii premiera.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska-Hejke

Gość: Michał Dworczyk (szef kancelarii Prezesa Rady Ministrów)

Data emisji: 8.01.2018

Godzina emisji: 8.15

pr/ag

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zakończyło się spotkanie kierownictwa PiS na Nowogrodzkiej. Tematem była rekonstrukcja

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2018 19:12
Po niespełna dwóch godzinach zakończyło się spotkanie kierownictwa PiS. Marszałek Senatu Stanisław Karczewski opuszczając siedzibę PiS potwierdził w rozmowie z dziennikarzami, że jednym z tematów spotkania była rekonstrukcja rządu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Sasin: rekonstrukcja dotknie bardzo ważnych ministerstw

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2018 09:14
– Przed weekendem odbyło się spotkanie kierownictwa PiS, podczas którego zostały omówione wszystkie kwestie związane z rekonstrukcją rządu – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" poseł PiS.
rozwiń zwiń