X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piąty Charytatywny Bal Oficerski Policji. "To powrót do tradycji"

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2018 09:12
- To powrót do tradycji 20-lecia międzywojennego, do charytatywnych bali oficerskich polskiej policji. W tym roku mamy mały jubileusz, bo to już 5. współczesny bal, którego głównym celem jest zebranie środków na wsparcie Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach - powiedział w "Sygnałach dnia" nadinsp. Jarosław Szymczyk, komendant główny policji.
Audio
  • Komendant główny policji Jarosław Szymczyk o Piątym Charytatywnym Balu Oficerskim Policji i policyjnych statystykach za rok 2017 (Sygnały dnia/Jedynka)
Nadinsp. Jarosław Szymczyk, komendant główny policji
Nadinsp. Jarosław Szymczyk, komendant główny policjiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W sobotę wieczorem (27.01) w Warszawie odbędzie się Piąty Charytatywny Bal Oficerski Policji. Podczas uroczystości będą licytowane przedmioty, a dochód z tej aukcji wesprze działania Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

- Wiele wspaniałych osób zdecydowało się wesprzeć w ten sposób fundację. Mamy piękny naszyjnik od patrona naszego balu, którym jest małżonka prezydenta RP, pani Agata Kornhauser-Duda, a także prezenty od pana prezydenta, pana premiera i pana ministra spraw wewnętrznych i administracji oraz od wielu osób znanych ze świata polityki, jak również świata sportu. Jest koszulka z podpisem Roberta Lewandowskiego oraz sukienka i rakieta z autografami finalistki tegorocznego tenisowego Australian Open Karoliny Woźniackiej - zdradził nadinsp. Jarosław Szymczyk.

Ponadto, jak wyjaśnił gość Jedynki, każdy z uczestników balu wpłaca określoną kwotę na tzw. cegiełkę, która również wesprze Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Iloma rodzinami opiekuje się fundacja? Na co przeznaczane są zebrane pieniądze? Jak w policyjnych statystykach wyglądał rok 2017 i jaki będzie budżet policji w 2018 r.? Posłuchaj nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadził: Krzysztof Grzesiowski

Gość: nadinsp. Jarosław Szymczyk (komendant główny policji)

Data emisji: 27.01.2018

Godzina emisji: 7.15

pg/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

KGP: o ponad 1 tys. spadła liczba wypadków drogowych w 2017 r.

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2018 13:23
W 2017 r. w porównaniu do 2016 r. spadła liczba wypadków drogowych; o ponad tysiąc mniej było także rannych i ofiar śmiertelnych - podała Komenda Główna Policji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piąty Charytatywny Bal Oficerski Policji

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2018 14:10
- Całkowity dochód z tego wydarzenia przekazywany jest Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach - powiedział Komendant Główny Policji nadinspektor Jarosław Szymczyk.
rozwiń zwiń