X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Na Warszawskich Targach Książki dominują technologie

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2010 08:24
Tadeusz Górny, koordynator programowy Warszawskich Targów Książki, które dziś ruszają, powiedział, że jednym z głównych trendów obecnych na targach, będą nowe formy wydawania i czytania książek.
Audio

- A więc audiobooki, e-booki, e-czytniki, e-papier - mówi. - To wcale nie jest zagrożenie dla książki. Stają się one kolejnymi nośnikami literatury - dodaje.

Podobnie z internetem, który niektórzy uważają za zagrożenie dla tradycyjnie wydawanej literatury. - Nie, internet może nam tylko pomóc. Nowością jest kontynuacja naszych targów, które trwają od dziś do niedzieli, w internecie - mówi Górny.

Na targach zostaną wręczone różne nagrody - po raz 12 Nagroda Sezonu Wydawniczo-Księgarskiego IKAR, a po raz 50. Polskie Towarzystwo Wydawców Książek ogłosi wyniki konkursu na Najpiękniejsze Książki Roku.

- Po raz pierwszy rozdana będzie międzynarodowa nagroda za reportaż literacki imienia Ryszarda Kapuścińskiego - powiedział Górny.

(łk)Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premiera książki w atmosferze skandalu

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2010 13:52
Dziś oficjalna premiera książki Artura Domosławskiego "Kapuściński non-fiction". Książka już pobiła rekord sprzedazy, do czego zapewne przyczynił się medialny skandal wokół niej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kilkuset wydawców na Warszawskich Targach Książki

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2010 07:32
Na targach po raz pierwszy rozdane będą nagrody w konkursach: Książka Audio Roku, Edycja Chopin 2010 i międzynarodowa nagroda za reportaż literacki imienia Ryszarda Kapuścińskiego.
rozwiń zwiń