Kidawa-Błońska: pokażmy, że jesteśmy solidarni

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2010 13:44
Płyną kolejne kondolencje ze strony polityków. Małgorzata Kidawa-Błońska z Platformy Obywatelskiej do końca nie wierzyła, że to prawdziwa informacja.
Audio

 Małgorzata Kidawa-Błońska z Platformy Obywatelskiej do końca nie wierzyła, że to prawdziwa informacja.

- Jak kruche jest nasze życie. Jak bardzo w tej chwili potrzebujemy solidarności - powiedziała w specjalnym jedynkowym programie. - To jest coś niewyobrażalnego, jak w ciągu kilku sekund, zmieniała się sytuacja w kraja, a nasza sytuacja - powiedziała.

Kidawa-Błońska mówi, że w tej chwili najbardziej potrzebujemy wzajemnego wsparcia. - Musimy pokazać, że jesteśmy solidarni i z tak trudnej próby potrafimy wyjść mocni - mówi.

Kidawa-Błońska podkreśla, że z częścią osób, którzy zginęli, rozmawiała jeszcze wczoraj m.in z Grzegorzem Dolniakiem z PO.

Z ramienia PO na wstępnej liście pokładowej samolotu Tu-154, który się rozbił pod Smoleńskiem, znaleźli się m.in. Sebastian Karpiniuk i Arkadiusz Rybicki.

- Nigdy w żadnym kraju nie zdarzyła się podobna sytuacja - podkreśla Kidawa-Błońska.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Katastrofa samolotu prezydenta. Wszyscy zginęli

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2010 20:04
Katastrofa samolotu z prezydentem RP na pokładzie. Nikt nie przeżył.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pogrzeby zabitych pod Smoleńskiem. Żegnamy 15 osób

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2010 08:17
Kolejne pogrzeby po katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. W środę pożegnaliśmy 15 osób, wśród nich szefa Sztabu Generalnego Franciszka Gągora, byłego marszałka Sejmu Macieja Płażyńskiego, posła PO Sebastiana Karpiniuka, legendę Solidarniości Annę Walentynowicz, szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego Aleksandra Szczygłę, wiceszefa dyplomacji Andrzeja Kremera.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katastrofa w Smoleńsku – pytania bez odpowiedzi

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2010 10:45
Andrzej Seremet, Prokurator Generalny, powiedział, że ustalenie przyczyn katastrofy polskiego samolotu pod Smoleńskiem będzie żmudne i czasochłonne. - Badane są wszystkie możliwe przyczyny katastrofy samolotu - dodał płk Zbigniew Drozdowski z komisji badania wypadków lotniczych MON.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ciała ostatnich ofiar katastrofy wrócą do Polski

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2010 07:30
Ciała ostatnich 21 ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem zostaną w piątek przywiezione do Polski. Uroczyste powitanie poległych odbędzie się na lotnisku wojskowym Okęcie w Warszawie.
rozwiń zwiń