Może musiało się tak stać

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2010 19:28
Poseł Platformy Obywatelskiej Andrzej Halicki ma nadzieję, że polsko-rosyjskie relacje nabrały obecnie zupełnie innego wymiaru.
Audio

- Może ta tragedia będzie punktem wyjścia do zupełnie  innej rzeczywistości, do tego pojednania, którego nikt wcześniej nie mógł zaplanować. Może musiało się tak stać - zastanawia się w Jedynce Andrzej Halicki.

We wtorek specjalne, żałobne posiedzenie Sejmu. - Ale już od poniedziałku na miejscach posłów, którzy zginęli w Smoleńsku będą leżały kwiaty - mówi Halicki. Jego zdaniem, trudno będzie wypełnić miejsca po zmarłych posłankach i posłach. - To byli parlamentarzyści z pierwszych rzędów. Te miejsca na długo pozostaną puste - dodał.

Andrzej Halicki bardzo wysoko cenił posłanki, które poniosły śmierć w szczątkach TU-154. I to niezależnie od ich przynależności partyjnej. - Mam przed oczyma ich twarze - mówi poseł. Jolanta Szymanek-Deresz z SLD była zastępczynią Halickiego w Komisji Spraw Zagranicznych. Z innymi też znał się dobrze.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Halicki pojedzie do Moskwy przygotować dialog

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2010 12:13
Szef sejmowej komisji spraw zagranicznych przyjął zaproszenie do Moskwy na pierwsze wspólne posiedzenie Komitetu Dumy Państwowej do Spraw Międzynarodowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie będzie spotkania z Lady Ashton

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2010 10:05
Z powodu tragedii pod Smoleńskiem praca polityków jest sparaliżowana.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Zdarza się, że ostatni gol pada w 90. minucie”

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2009 18:31
Polacy pokazali, że jeśli chodzi o pryncypia warto postawić na autorytety i osoby doświadczone niezależnie od tego, jakiej są proweniencji politycznej.
rozwiń zwiń