X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jesteśmy ustabilizowaną demokracją

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2010 19:12
Konstytucja zdała egzamin. Państwo, jako instytucja funkcjonuje mimo ogromnej straty. Tych, którzy zginęli nie da się zastąpić - mówi Andrzej Zoll.
Audio

Powinniśmy rozważyć, czy nie należałoby zamknąć wszystkich komisji śledczych. One służą obijaniu się, a nie wyjaśnianiu spraw. Od tego jest niezależna prokuratura - mówi prof. Zoll. Demokracja nie powinna generować wrogów, ale partnerów. Trauma, którą przeżywamy jest dobrym momentem by się opamiętać, by prowadzić debatę publiczną, spierać się na argumenty, a nie zwalczać.

Profesor Zoll uważa, że nominacje powinny być konsultowane z opozycją. Powinny to być nominacje merytorycze, a nie polityczne. Ta tragedia nie powinna być instrumentem do wygrania czegokolwiek. Opozycja prawicowa poniosła największe straty. Nikt nie powinien tego wykorzystać, by prowadzić politykę - mówi profesor Andrzej Zoll.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wygłaszamy pochopne osądy?

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2010 10:49
Śmierć nie jest dobrym powodem, żeby niwelować różnice światopoglądowe.
rozwiń zwiń