X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sprawa Siergieja Skripala. Piotr Zgorzelski: niedopuszczalne są tego typu działania

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2018 08:53
- Opozycja w całości zgadza się ze stanowiskiem ministra spraw zagranicznych, aby zasadę adekwatności zastosować w praktyce - tak o wydaleniu rosyjskich dyplomatów mówił w "Sygnałach dnia" Piotr Zgorzelski (PSL).
Audio
  • Piotr Zgorzelski o wydaleniu rosyjskich dyplomatów (Sygnały dnia/Jedynka)

Od wczoraj, w ramach skoordynowanej akcji, ponad 20 państw - w tym Polska - zapowiedziało wydalenie rosyjskich dyplomatów. 

Piotr Zgorzelski uważa, że to co zostało dokonane w Wielkiej Brytanii, mimo tego, że nie ma twardych dowodów, to była ingerencja obcego państwa. - Być może na lipcowym szczycie NATO ta sprawa będzie miała swoje dalsze reperkusje. Nie mówię tu od razu o wypowiadaniu wojny, ale można zastosować różnego rodzaju działania, które będą jeszcze bardziej odstraszające wobec Rosji - tłumaczył gość Jedynki.

Jak mówił poseł PSL, Siergiej Skripal miał w swoim życiorysie działalność w KGB i pewnie ze względu na jego późniejsze działania została mu wypłacona kara. Przypomniał jednocześnie, że jeszcze do niedawna Londyn i Wielka Brytania to było życzliwe środowisko dla zamożnych Rosjan.

Piotr Zgorzelski odniósł się również do kwestii nowelizacji ustawy o IPN. - Pan minister Ziobro ją przygotował, pan poseł Ziobro ją przegłosował, a teraz pan prokurator Ziobro ją kwestionuje. Nasze środowisko z tego powodu cierpi, że być może z ustawy wypadnie tzw. wątek banderowski - podkreślił polityk.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek 

Gość: Piotr Zgorzelski (PSL)

Data emisji: 27.03.2018

Godzina emisji: 7.40

mr

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jarosław Gowin: liczę na dalsze wyciągnięcie konsekwencji wobec Rosji

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2018 08:03
- Ciesze się, że w sprawie ataku na Siergieja Sripala świat zachodni wykazał się solidarnością i działaniami stosunkowo zdecydowanymi - powiedział na antenie Jedynki wicepremier Jarosław Gowin.
rozwiń zwiń