X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jacek Sasin: to jest program na najbliższe kilka miesięcy

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2018 08:35
- Naszym zadaniem jest przede wszystkim opracowywać i przyjmować dobre projekty dla Polaków. Rząd nie jest sam dla siebie - powiedział w "Sygnałach dnia" przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin o propozycjach PiS przedstawionych podczas sobotniej konwencji ugrupowania. 
Audio
  • Jacek Sasin o planach Prawa i Sprawiedliwości (Jedynka/Sygnały dnia)

Liderzy Zjednoczonej Prawicy podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości przedstawili nowe propozycje dla Polaków. Beata Szydło zapowiedziała m.in. gwarancje miejsc w żłobkach i przedszkolach oraz dodatkowe bezpłatne urlopy wychowawcze jako "premię" za szybkie urodzenie drugiego dziecka. Jarosław Gowin mówił o wzroście nakładów na naukę. Zbigniew Ziobro zapowiedział radykalne zaostrzenie kar za przestępstwa gospodarcze. 

- Podsumowując te wszystkie propozycje, które padły na sobotniej konwencji, chcemy je wprowadzić rzeczywiście szybko, bo to jest taki program na najbliższe kilka miesięcy. To nie jest w żadnym wypadku program do końca kadencji - powiedział w "Sygnałach dnia" Jacek Sasin. Dodał, że w 2019 roku pojawią się kolejne propozycje. 

Gość Jedynki podkreślił, że 300 zł wyprawki dla każdego ucznia będzie wprowadzone przed rozpoczęciem najbliższego roku szkolnego, przygotowany jest już projekt niskiego ZUS dla małych przedsiębiorców, a obniżka stawki podatkowej CIT powinna ruszyć wraz z nowym rokiem kalendarzowym.

Sasin wskazał, że dzięki uszczelnieniu systemu podatkowego, udało się odzyskać 30 mld zł, które trafiały do kieszeni oszustów. - To daje nam rzeczywiście możliwość formułowania takich ambitnych projektów - wyjaśnił.

Gość odniósł się także do propozycji przedstawionych na konwencji Platformy Obywatelskiej i sprawy aresztowania sekretarza generalnego tej partii. Pojawił się też temat kandydata PiS na prezydenta Warszawy. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Hejke

Gość: Jacek Sasin (przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów, Prawo i Sprawiedliwość)

Data emisji: 16.04.2018

Godzina emisji: 7.16

fc/kk

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W Warszawie zakończyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości, w kongresie partii wzięli udział również politycy Zjednoczonej Prawicy

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2018 12:37
- Zaczynamy dziś wielką drogę po Polsce i wielką rozmowę z Polakami. Polacy muszą wiedzieć, że ciągle o nich pamiętamy i chcemy im zapewniać nową pomoc, która ich wzmocni – oświadczył prezes PiS Jarosław Kaczyński. Podczas konwencji głos zabrał również Mateusz Morawiecki, Beata Szydło, Jarosław Gowin i Zbigniew Ziobro. 
rozwiń zwiń