X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Chuck Norris - prawdziwy twardziel

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2010 08:29
W Dniu Mężczyzn przedstawiamy prawdziwego twardziela. Chyba każdy z panów chciałby być takim bohaterem jak Chuck Norris.
Audio

 

 

Powiedzieć o nim człowiek niezwykły to mało. Przy nim nikim są superman, Batman, X-man i dziesiątki super i hiperbohaterów. Ci mogą mu co najwyżej polerować kowbojki, lub czyścić odznakę Strażnika Teksasu. 10 marca to nie tylko Dzień Mężczyzn. To również dzień urodzin Chucka Norrisa. I to okrągła - 70-ta.

O Chucku Norrisie krążą tysiące dowcipów. On sam lubi ten - "Kiedy Chuck Norris robi pompki to nie podnosi siebie. Chuck Norris odpycha Ziemię"

Jest również dowcip związany z naszym krajem. "Siała baba mak, nie wiedziała jak, a dziad wiedział, nie powiedział, wtedy przeszedł CHUCK".  

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ekspansja kina niemieckiego - Twardziel

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2007 13:09
Kino niemieckie wciąż ma się bardzo dobrze i nie zamierza zniknąć z naszych ekranów, wręcz przeciwnie zamierza się na nim pojawiać regularnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy twardziele są potrzebni?

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2009 15:03
Sylwester Stallone, Steven Seagal, Arnold Schwarzenegger, Dolph Lundgren, Cynthia Rothrock. Kto ich nie zna? A może inaczej: kto ich jeszcze pamięta?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzień Mężczyzny. Lubią świętować za stołem

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2010 09:18
Rosja obchodzi Dzień Obrońcy Ojczyzny, czyli dzień mężczyzny. Rosyjskie kanały telewizyjne i radiowe już od kilku dni nadają programy patriotyczne, filmy o wojsku i koncerty z piosenkami wychwalającymi męstwo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wszystko jest względne, tylko Chuck Norris jest bezwzględny

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2010 14:46
„Fakty z życia Chucka Norrisa” to fenomen Internetu. Zalały sieć kilka lat temu, sporą popularnością cieszą się do tej pory. Aktor i siedmiokrotny mistrz karate, który zainspirował tę twórczość, obchodzi dzisiaj 70. urodziny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego Chuck Norris nie umrze na atak serca?

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2010 07:48
Amerykański aktor i mistrz karate Chuck Norris obchodzi 70. urodziny
rozwiń zwiń