Andrzej Celiński: w najbliższych dniach decyzja ws. mojego startu w wyborach na prezydenta Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2018 09:21
Były polityk SLD Andrzej Celiński powiedział na antenie radiowej Jedynki, że w najbliższych dniach zapadnie ostateczna decyzja co do tego czy będzie kandydatem Sojuszu Lewicy Demokratycznej na prezydenta Warszawy.  - Jest oferta SLD, ale na razie nie ma decyzji ani mojej ani władz partii - dodał. 
Audio
  • Andrzej Celiński o wyborach na prezydenta Warszawy (Sygnały dnia/Jedynka)
Audio
  • Andrzej Celiński o wyborach na prezydenta Warszawy (Sygnały dnia/Jedynka)

Gość "Sygnałów Dnia" w radiowej Jedynce mówił, że nie jest to dla niego łatwa decyzja. - Tego rodzaju decyzja musi być bardzo starannie przemyślana. Zarówno przez zorganizowane środowiska polityczne, jak i przeze mnie. Ja już mam swoje lata i życie za sobą. Dla mnie nie ma już takich łatwych momentów na zasadzie "jakoś to będzie" - stwierdził polityk.

Do tej pory chęć kandydowania na urząd prezydenta Warszawy zadeklarował m.in. Patryk Jaki (Zjednoczona Prawica), Rafał Trzaskowski (Platforma Obywatelska), miejski aktywista Jan Śpiewak, a także Janusz Korwin-Mikke. Wybory samorządowe odbędą się jesienią. 

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadził: Piotr Gociek

Gość: Andrzej Celiński

Data emisji: 8.05.2018

Godzina emisji: 8.15 

IAR/koz/kh

 Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"W Warszawie została przekroczona cienka linia jeśli chodzi o prowadzenie kampanii przed jesiennymi wyborami samorządowymi"

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2018 14:52
Granica między działaniami kandydatów na różne urzędy, a ich aktywnością poselską jest bardzo cienka; w moim przekonaniu Patryk Jaki i Rafał Trzaskowski ją przekroczyli - powiedział w poniedziałek przewodniczący PKW Wojciech Hermeliński. W południe rozpoczęło się posiedzenie PKW, w czasie którego Komisja ma omawiać tę sytuację.
rozwiń zwiń