Spotkanie z Rafałem Blechaczem

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2009 19:13
W niedzielnej Galerii Muzyków Polskich o 22.10 spotkanie ze zwycięzcą XV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im Fryderyka Chopina - R.Blechaczem
Audio
Tylko w Programie 1 Polskiego Radia, w niedzielnej Galerii Muzyków Polskich o 22.10, spotkanie ze zwycięzcą XV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina - Rafałem Blechaczem.
 
Z naszym wybitnym pianistą, tuż po nagraniu przez niego obu koncertów Chopina (z Królewską Orkiestrą Concertgebouw w Amsterdamie pod batutą Maestro Jerzego Semkowa, dla DG) rozmawiał -w apartamencie Artura Rubinsteina Hotelu POD ORŁEM w Bydgoszczy - Adam Rozlach.
Zapraszamy !

Czytaj także

2010 - rokiem Chopina

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2009 12:29
Wiemy już, że rok 2010 będzie rokiem Fryderyka Chopina. Wiąże się to z dwusetną rocznicą urodzin pianisty. Dziś minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski zapowiedział, że z tej okazji w Cannes na MIDEM odbędzie się duża, międzynarodowa konferencja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odkrywanie talentów

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2009 09:28
Przed nami 10 dni odkrywania talentów. W dniach 20-30 sierpnia będzie miał miejsce V Ogólnopolski Festiwal Promocyjny „Sierpień Talentów”. Pierwszy koncert odbędzie się 20 sierpnia w Studiu Koncertowym Polskiego Radia Katowice – będzie to wieczór muzyki i poezji polskiej poświęcony pamieci Wojciecha Korfantego. Wystąpią śląscy artyści: Anna Górecka, Benon Mailszewski, Jacek Ropski i Bernard Krawczyk.
rozwiń zwiń