X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polskie Radio zaprasza na darmowe badania słuchu

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2018 10:54
Dziś (środa, 6 czerwca) w godzinach 8.00-15.00 zapraszamy przed siedzibę Polskiego Radia na bezpłatne badania przesiewowe słuchu zorganizowane w ramach Programu "Po pierwsze zdrowie". 
Audio
  • Prof. Henryk Skarżyński o badaniach słuchu (Sygnały dnia/Jedynka)
  • Polskie Radio i TVP zapraszają na darmowe badania (Cztery pory roku/Jedynka)

Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą z nich skorzystać w Mobilnych Centrach Słuchu, w których wysokiej klasy specjaliści z dziedziny laryngologii, audiologii i foniatrii przeprowadzą badanie ucha videootoskopem i udzielą bezpłatnych porad, a technicy wykonają badanie słuchu.

Program "Po pierwsze zdrowie" powstał z inicjatywy prof. Henryka Skarżyńskiego i jest realizowany przez Światowe Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu, Instytut Narządów Zmysłów oraz Komitet Nauk Klinicznych Polskiej Akademii Nauk we współpracy z Telewizją Polską oraz Polskim Radiem. Wśród realizatorów programu są wiodące w Polsce towarzystwa naukowe, instytuty, zespoły ekspertów i inne jednostki ochrony zdrowia.

- Przesiewamy wszystkich, którzy przyjdą i wyłapujemy tych, którzy mają wadę słuchu i kierujemy ich na dalszą diagnostykę i właściwą interwencję, żeby pomóc im w codziennym funkcjonowaniu - mówi w "Sygnałach dnia" prof. Henryk Skarżyński, otolaryngolog, audiolog i foniatra, twórca Światowego Centrum Słuchu, dyrektor Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach. 

***

Równolegle  przed gmachem Telewizji Polskiej będzie można skorzystać z porad periodontologów, okulistów, laryngologów, audiologów, foniatrów, kardiologów, urologów, chirurgów, hematologów, psychiatrów oraz dietetyków.  

Jest to już trzecia odsłona wielospecjalistycznego programu przeciwdziałania chorobom  cywilizacyjnym, podczas którego tylko w ubiegłym roku udzielono konkretnych porad lub przeprowadzono konsultacji u ponad 5000 Polaków.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadził: Piotr Gociek

Gość: Prof. Henryk Skarżyński (otolaryngolog, audiolog i foniatra, twórca Światowego Centrum Słuchu, dyrektor Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach)

Data emisji: 06.06.2018

Godzina emisji: 8.40

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prof. Henryk Skarżyński: Mobilne Centrum Słuchu to w pełni wyposażony gabinet lekarski

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2017 09:51
- Wszyscy, którzy przyjdą dziś pod budynek Polskiego Radia będą mogli skorzystać z konsultacji lekarskiej audiologicznej, otolaryngologicznej czy foniatrycznej - mówi w "Sygnałach dnia" prof. Henryk Skarżyński, dyrektor Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach.
rozwiń zwiń