X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marek Suski o referendum konstytucyjnym: trochę nieszczęśliwy termin

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2018 08:38
- Wolałbym, żeby w święto 100-lecia odrodzenia Polski ludzie świętowali, a nie siedzieli w komisjach referendalnych i liczyli głosy - mówi szef Gabinetu Politycznego Premiera. 
Audio
  • Marek Suski o referendum konstytucyjnym (Sygnały dnia/Jedynka)

Senat będzie we wtorek debatował nad wnioskiem prezydenta na temat referendum konsultacyjnego dotyczącego kierunków zmian w konstytucji. Andrzej Duda chce, aby 10 i 11 listopada Polacy odpowiedzieli na 10 pytań. Dotyczą one między innymi zmian w konstytucji, modelu sprawowania władzy oraz gwarancji członkostwa Polski w NATO i Unii Europejskiej. W wypowiedziach medialnych senatorowie PiS chwalą pomysł referendum, ale jednocześnie mówią, że ich wątpliwości budzi proponowany termin. 

Marek Suski także zaznacza, że jego zdaniem termin proponowany przez Andrzeja Dudę jest "trochę nieszczęśliwy", ale podkreśla, że "prezydent ma oczywiście prawo do ogłaszania referendum". 

Szef Gabinetu Politycznego Premiera Marek Suski ocenił także, że odpowiedzi na większość pytań referendalnych jest z góry przesądzona. - Pytać o to czy chcemy, żeby była ochrona pracy w Polsce... to raczej oczywista oczywistość - mówi gość Jedynki. 

Marek Suski mówił też  o reformie sądownictwa. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadził: Piotr Gociek

Gość: Marek Suski (szef Gabinetu Politycznego Premiera)

Data emisji: 24.07.2018

Godzina emisji: 7.15

kh


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stanisław Karczewski: powinniśmy zmienić konstytucję

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2018 08:18
- Dyskusja wokół konstytucji jest bardzo potrzebna - powiedział w "Sygnałach dnia" marszałek Senatu Stanisław Karczewski. To właśnie Senat ma podjąć decyzję o zatwierdzeniu inicjatywy prezydenta o przeprowadzeniu referendum konstytucyjnego i jak przyznał marszałek, izba jest w trudnej sytuacji. 
rozwiń zwiń