X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Adamczyk: jesienią postaramy się zlikwidować opóźnienia pociągów

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2018 07:59
- Resort jest zaniepokojony opóźnieniami pociągów. Jesienią postaramy się te problemy wyeliminować - mówił w "Sygnałach dnia" Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury. 
Audio
  • Andrzej Adamczyk o opóźnieniach pociągów (Jedynka/Sygnały dnia)

W ostatnich miesiącach pojawiła się duża liczba skarg od pasażerów na funkcjonowanie kolei. O problemach PKP mówił w "Sygnałach dnia" Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury. 

- W środę spotkaliśmy się z dziennikarzami w siedzibie PKP. Nie ukrywam, że także resort jest zaniepokojony tą sytuacją. Tym bardziej, że wiosną tego roku sytuacja była zupełnie inna. Byliśmy zadowoleni z funkcjonowania pociągów. W ostatnich miesiącach się to pogorszyło. Nietrudno zauważyć dużą ilość remontów, ale są przecież objazdy. Czekamy na wyniki analiz - przyznał Adamczyk. 

Minister zapowiedział, że wyeliminuje powody związane z opóźnieniem pociągów jesienią. - Wszystko wskazuje na to, że te powody nie zależą od przewoźnika. Rozwiązania personalne są ostatnimi, które należałoby stosować - dodał. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Piotr Gociek

Gość: Andrzej Adamczyk (minister infrastruktury)

Data emisji: 30.08.2018

Godzina emisji: 7.13

kad/kh

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

PKP PLK przejmuje Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2018 17:25
Potencjał wykonawczy PKP Polskich Linii Kolejowych wzrośnie o połowę dzięki przejęciu Przedsiębiorstwa Napraw Infrastruktury (PNI) - poinformował we wtorek na konferencji prasowej minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.
rozwiń zwiń