X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Agnieszka Ścigaj: absurdalne pomysły wygłaszane z ambony w świetle jupiterów są zaprzeczeniem samorządności

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2018 09:03
- Tegoroczna kampania samorządowa nie ma nic wspólnego z budowaniem społeczności lokalnej i słuchaniem tego, co jest w danym rejonie aktualnie potrzebne - mówiła na antenie radiowej Jedynki posłanka Kukiz’15 Agnieszka Ścigaj.
Audio
  • Agnieszka Ścigaj (Kukiz'15) komentuje kampanie samorządową (Jedynka/Sygnały dnia)

- Tworzenie pomysłów o tym co ma być w danej gminie, czy mieście powinno odbywać się na samym dole i być adresowane przede wszystkim potrzebą lokalnym - zauważyła Agnieszka Ścigaj.

Gość "Sygnałów dnia" uważa również, że "nie ma takich samych miejscowości, czy gmin". - Każda mniejsza społeczność ma swoje indywidualne potrzeby. Nie można powiedzieć, że w każdym mieście potrzebne są darmowe bilety, bo w połowach polskich gmin nie ma w ogóle komunikacji miejskiej. Absurdalne pomysły wygłaszane z ambony w świetle jupiterów, przy wielkim widowisku w Warszawie są po prostu zaprzeczeniem samorządności - dodała.

- Niestety przez wiele lat uprawianie emocjonalnej polityki, która nie ma nic wspólnego z merytorycznym pomaganiem obywatelom, doprowadziło do sytuacji, w której ludzie są podzieleni i myślą przede wszystkim partyjnie - informowała posłanka Kukiz’15.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Piotr Gociek

Gość: Agnieszka Ścigaj (Kukiz'15)

Data emisji: 13.09.2018

Godzina emisji: 8.15

jp/kh

Zapis rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Agnieszka Ścigaj: Marek Jakubiak jest dobrym zarządcą i gospodarzem

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2018 10:44
– Bardzo nas zaskakiwało w ciągu ostatnich miesięcy, że ludzie, którzy mają odpowiadać za tworzenie prawa i jego przestrzeganie, sami je łamią – powiedziała w "Salonie politycznym Trójki" Agnieszka Ścigaj, posłanka klubu poselskiego Kukiz'15.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Dworczyk: Polacy mogą liczyć na to, że będą korzystali z rozwoju gospodarczego

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2018 07:56
- Prawo i Sprawiedliwośc zawsze podkreślało, że nasza wizja państwa to państwo solidarne, które rozwija się i korzysta z rozwoju w solidarny sposób, a wszyscy obywatele czerpią zyski ze wzrostu PKB - powiedział na antenie Jedynki Michał Dworczyk. Szef Kancelarii Premiera mówił o socjalnym programie partii rządzącej i jej nowych planach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Gowin: Polska i Węgry proponują "Europę ojczyzn", a nie europejskie superpaństwo

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2018 07:40
- Nasz rząd i rząd Wiktora Orbana jednoznacznie opowiadają się za pogłębianiem integracji europejskiej. Tyle tylko, że my pojmujemy zjednoczoną Europę jako "Europę ojczyzn", płaszczyznę współpracy suwerennych państw. Natomiast w Parlamencie Europejskim są tacy, którym marzy się superpaństwo - powiedział Jarosław Gowin na antenie Jedynki.
rozwiń zwiń