X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Michał Dworczyk: premier miał prawo użyć czasu teraźniejszego

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2018 08:06
- Użycie przez Mateusza Morawieckiego czasu teraźniejszego w odniesieniu do realizowanych obecnie inwestycji drogowych było uzasadnione - powiedział w "Sygnałach dnia" Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. 
Audio
  • Michał Dworczyk o agresywnym wpisie wykładowcy UW na Twitterze (Sygnały dnia/Jedynka)

Michał Dworczyk odniósł się w "Sygnałach dnia" m.in. do wykonanego wczoraj wyroku Sądu Apelacyjnego w Warszawie. Sąd w trybie wyborczym nakazał sprostowanie słów premiera, o tym, że w ciągu jednego do półtora roku wydawana przez jego rząd suma na drogi lokalne jest większa niż za czasów koalicji Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego w ciągu 8 lat.

- Historyczny program budowy dróg lokalnych jest dopiero uruchamiany - powiedział Michał Dworczyk. - Środki na ten cel przeznaczone są zapisane w budżecie i w wymiarze większym niż to było za czasów poprzedniej koalicji zostaną przeznaczone na te inwestycje - dodał szef Kancelarii Premiera.

Dworczyk podkreślił też, że sąd oddalił główne zarzuty PO i żądania, by "zakazać mówienia, że PO nie budowała dróg i mostów".

Zdaniem Sądu Apelacyjnego w Warszawie słowa wypowiedziane 15 września przez premiera Mateusza Morawieckiego podczas wiecu wyborczego Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość w Świebodzinie w części, dotyczącej kwot przeznaczanych na inwestycje drogowe poddają się weryfikacji i jako takie są nieprawdziwe.

Więcej, również o sprawie agresywnych wpisów profesora UW Marcina Matczaka, w dalszej części audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący:  Katarzyna Gójska

Gość: Michał Dworczyk (szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów)

Data emisji: 28.09.2018

Godzina emisji: 7.15

tjak/abi/IAR

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak