X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dwa miliony Polaków choruje na depresję

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2018 11:39
- Choroba ta może dotknąć każego z nas, bez względu na wiek, płeć czy status społeczny - mówi w "Sygnałach dnia" psycholog Anna Morawska-Borowiec
Audio
  • Dwa miliony Polaków choruje na depresję (Sygnały dnia/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: freephotos/Pixabay

1 października z okazji Europejskiego Dnia Walki z Depresją rusza siódma edycja kampanii społecznej "Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję", a pierwsza o charakterze międzynarodowym. Tym razem ambasadorami kampanii będą lekarze psychiatrzy ze wszystkich kontynentów na świecie.

- Chcemy mówić o tym, że na depresję na świecie choruje 350 milionów ludzi, z czego 2 miliony w Polsce - mówi Anna Morawska-Borowiec, która jest pomysłodawczynią kampanii "Twarze Depresji. Nie oceniam. Akceptuję". 

Czy depresja bywa dziedziczona? Jak odróżnić przygnębienie od depresji? Jak skutecznie leczyć depresję? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Anna Morawska-Borowiec (psycholog i pomysłodawczyni kampanii "Twarze Depresji. Nie oceniam. Akceptuję")

Data emisji: 29.09.2018

Godzina emisji: 7.15

kh


Zobacz więcej na temat: POLSKA psychologia depresja
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Petycja w sprawie ochrony miejsc pochówku Bohaterów Narodowych trafiła do Sejmu

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2018 14:26
Związek Powstańców Warszawskich i Fundacja Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego złożyły do Sejmu RP petycję o wystąpienie z inicjatywą ustawodawczą w celu zapewnienia godnej pamięci i należytej ochrony miejscom pochówku Bohaterów Powstania Warszawskiego i innych Bohaterów Narodowych - Mamy zobowiązanie wobec ludzi, którzy walczyli o naszą wolność i niepodległość – mówiła w Polskim Radiu 24 Monika Sarnecka, wiceprezes Fundacji Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego.
rozwiń zwiń