X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Poseł Nowoczesnej: opozycja powinna się porozumieć, by walczyć z PiS

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2018 09:36
- Nastały takie czasy w Polsce, że jak nigdy dotąd trzeba się łączyć, nie dzielić. Każdy, kto chciałby stanąć z Koalicją Obywatelską "po jasnej stronie mocy" w walce z PiS jest mile widziany - mówił w "Sygnałach dnia" Piotr Misiło, poseł Nowoczesnej.
Audio
  • Piotr Misiło: w walce z PiS opozycja powinna się łączyć (Sygnały dnia/Jedynka)

Polityk podkreślił, że jako pierwszy mówił o konieczności porozumienia się opozycji. - Najważniejsze jest, by Nowoczesna zachowała własną podmiotowość. Jeśli zbudujemy ten duży front, to chcemy być tam autonomiczną jednostką i móc wpływać na politykę realizując swoje cele i ustalać z partnerami program - wyjaśnił Piotr Misiło.

Gość "Sygnałów dnia" mówił też o różnicach programowych pomiędzy Platformą Obywatelską a Nowoczesną. - Taką fundamentalną sprawą jest stosunek do związków partnerskich czy rozdziału Kościoła od państwa. Nie jest wielką tajemnicą, że w Platformie skrzydło chadeckie jest mocniejsze niż w Nowoczesnej - zakończył poseł.

Więcej w całym nagraniu rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Katarzyna Gójska

Gość: Piotr Misiło (poseł Nowoczesnej)

Data emisji: 5.10.2018

Godzina emisji: 8.16

ras/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak