X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Adam Jarubas: PSL po raz kolejny obroni się w wyborach

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2018 09:07
- Prawo i Sprawiedliwość jest wyjątkowo antysamorządową partią, także jest mi bardzo trudno wyobrazić sobie koalicję z PiS - mówi w "Sygnałach dnia" marszałek województwa świętokrzyskiego i wiceprezes PSL.
Audio
  • Adam Jarubas: PSL po raz kolejny obroni się w wyborach (Sygnały dnia/Jedynka)
Adam Jarubas
Adam JarubasFoto: Wojciech Kusiński/PR

- Mamy chłopskie pochodzenie i potrafimy oddać, kiedy nas się brutalnie atakuje, ale sami najczęściej nie zaczynamy bójki. PiS celuje w świadome wyniszczenie PSL, zwłaszcza na obszarach wiejskich. Wierzę, że akurat tu te zabiegi niczego pozytywnego nie przyniosą. PSL po raz kolejny obroni się w wyborach - zaznacza Adam Jarubas. - W Świętokrzyskiem już od kilku wyborów wygrywaliśmy, bo mamy bardzo dobrych kandydatów osadzonych mocno w realiach Polski lokalnej, dobrych gospodarzy. My nie szukamy zwady. Dzisiaj polska polityka potrzebuje zgody i budowania porozumienia - dodaje.

Adam Jarubas zapewnił także, że województwo świętokrzyskie nie utraci środków unijnych na inwestycje. Zaznaczył, że tempo wydatkowania funduszy nie jest jedynym parametrem, gdyż - jego daniem - liczy się także efektywność. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Piotr Gociek

Gość: Adam Jarubas (marszałek województwa świętokrzyskiego, wiceprezes PSL)

Data emisji: 9.10.2018

Godzina emisji: 7.40

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Władysław Kosiniak-Kamysz: trzeba zjednoczyć Polskę i przywrócić normalność

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2018 15:11
Trzeba zjednoczyć Polskę i przywrócić normalność, przywrócić normalne relacje między sąsiadami i w rodzinie – apelował lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz podczas niedzielnego wiecu w zagrodzie Wincentego Witosa w małopolskich Wierzchosławicach. 
rozwiń zwiń