X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Szejna: w Świętokrzyskiem może być lepiej. Region zasługuje na lepszą infrastrukturę

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2018 08:39
- Specyfika województwa świętokrzyskiego sprowadza się do bardzo przyziemnych problemów, bo nie jest to województwo, które pod rządami PO-PSL odnosiłoby jakieś sukcesy - powiedział kandydat na radnego z SLD Lewicy Razem Andrzej Szejna.
Audio
  • Andrzej Szejna (SLD Lewica Razem): w województwie świętokrzyskim może być lepiej (Sygnały dnia/Jedynka)
Andrzej Szejna
Andrzej SzejnaFoto: Wojciech Kusiński / Polskie Radio

Andrzej Szejna przypomniał, że program jego partii w kraju opiera się na "siedmu szpicach programowych". Wśród problemów regionu z którego się wywodzi wymienił między innymi "odpływ młodych ludzi", żeby temu zapobiec jego partia proponuje "bezpłatne przedszkola, żłobki, komunikację i odpowiednią edukację". - Województwo świętokrzyskie zasługuje na lepszą infrastrukturę i lepsze wykorzystanie funduszy europejskich. Bowiem te fundusze europejskie, choć zmieniły obraz województwa, to w porównaniu z innymi regionami nie jest to najlepszy wynik - dodał również były wiceminister gospodarki, pracy i polityki społecznej.

Polityk SLD Lewicy Razem mówił też obecności Aleksandra Kwaśniewskiego na niedzielnej konwencji ugrupowania. Zabraknie na niej Leszka Millera, ponieważ uważa on, że kandydat partii na prezydenta Warszawy Andrzej Rozenek nie wykazał się "lewicową wrażliwością" gdy zasiadał w sejmie. - Leszek Miller nie ma racji nie przychodząc na konwencję i w krytykowaniu naszego kandydata - mówił Andrzej Szejna.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Katarzyna Gójska

Gość: Andrzej Szejna (SLD Lewica Razem)

Data emisji: 12.10.2018

Godzina emisji: 8.16

msze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak