X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jacek Protas: frekwencja będzie służyła dobrym wynikom Koalicji Obywatelskiej

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2018 08:59
- PiS nie przygotował ani programu krajowego ani programów regionalnych, ani programów dla poszczególnych większych miast - powiedział w "Sygnałach dnia" Jacek Protas, szef sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej. Jego zdaniem Platforma Obywatelska i Nowoczesna mają większą szansę na uzyskanie wysokich wyników w zbliżających się wyborach niż Prawo i Sprawiedliwość. 
Audio
  • Jacek Protas o spodziewanej frekwencji i kampanii PiS (Sygnały dnia/Jedynka)

Dziś przedostatni dzień samorządowej kampanii wyborczej. Cisza wyborcza rozpocznie się w nocy o 24.00 z piątku na sobotę i potrwa do zamknięcia lokali wyborczych, co nastąpi w niedzielę o godzinie 21.00. 

Jacek Protas, szef sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej, spodziewa się wysokiej frekwencji. Jak mówił w "Sygnałach dnia", zainteresowanie wyborców jest duże, a to prawdopodobnie przełoży się na frekwencję. - Ta frekwencja będzie służyła dobrym wynikom Koalicji Obywatelskiej – stwierdził.

Partia rządząca uważa, że opozycja idzie do wyborów wyłącznie z hasłami typu "precz z PiS" i wskazuje na to, że wyborcy będą głosować według zasady "za obecną władzą" lub "przeciw niej". – Gdyby te twierdzenia PiS-u były prawdziwe, to przygotowaliby programy do wyborów samorządowych. PiS nie przygotował ani programu krajowego, ani programów regionalnych, ani programów dla poszczególnych większych miast – odpiera zarzuty Jacek Protas.   

Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się w niedzielę 21 października. Tego dnia będziemy wybierać w całej Polsce radnych, wójtów, burmistrzów oraz prezydentów miast. Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała 10 ogólnopolskich komitetów wyborczych. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Piotr Gociek

Gość: Jacek Protas (szef sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej)

Data emisji: 18.10.2018

Godzina emisji: 7.40

abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Katarzyna Lubnauer o wyborach samorządowych: głosowanie dotyczące sejmików będzie plebiscytem

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2018 08:05
- Nie wszyscy Polacy sobie zdają sprawę z tego, jak ważne są wybory do sejmików. W tym roku będą one plebiscytem  - mówiła w "Sygnałach dnia" Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patryk Jaki: wszystkie rządy Platformy Obywatelskiej w stolicy kończyły się aferami

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2018 08:10
- Jestem jedyną nadzieją na to, że warszawiacy zobaczą co się działo w Ratuszu przez ostatnich 12 lat. Inaczej wszystko zostanie zamiecione pod dywan - powiedział na antenie Jedynki Patryk Jaki. Kandydat na prezydenta Warszawy mówił o swoich propozycjach dla miasta i dotychczasowych rządach PO w stolicy.
rozwiń zwiń