X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szef Centrum Analiz Strategicznych: rząd dąży do stabilizacji sytuacji w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 09:49
- Pierwsze dwa lata rządzenia były kluczowe. Udało się wtedy uruchomić te reformy, które były obiecane w kampanii wyborczej 2015 roku - mówił w "Sygnałach dnia" profesor Waldemar Paruch, szef Centrum Analiz Strategicznych. 
Audio
  • Waldemar Paruch: cel strategiczny rządu to stabilizacja (Sygnały dnia/Jedynka)

Waldemar Paruch zwrócił uwagę, że realizacja linii programowej rządu będzie trudna. - Opozycja postawiła na ostrą konfrontację ideologiczno-polityczną. To było widać w wyborach samorządowych, kiedy nie złożono żadnej sensownej oferty wyborczej. Zamiast tego spór został podniesiony na wysoki poziom emocji - powiedział gość radiowej Jedynki.

Szef Centrum Analiz Strategicznych wskazał, że granice w debacie publicznej zostały już najprawdopodobniej przekroczone. - Inspiracje w sporze Polski z Unią Europejską wychodzą z naszego kraju. To nie jest tak, że UE broni jakiejkolwiek naruszonej w Polsce praworządności. Do czasu wyborów do Parlamentu Europejskiego trudno spodziewać się uczciwego kompromisu - mówił Waldemar Paruch.

Zaprszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Waldemar Paruch (szef Centrum Analiz Strategicznych)

Data emisji: 04.12.2018

Godzina emisji: 8.15

ras/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Adam Bielan: sytuacja gospodarcza Polski jest fantastyczna

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 08:20
- Mamy bardzo wysoki wzrost gospodarczy i szybko spadającą stopę bezrobocia. Ale to nie oznacza, że społeczeństwo nie jest czasem z niektórych aspektów naszego rządzenia niezadowolone – powiedział w audycji "Sygnały dnia" Adam Bielan, wicemarszałek Senatu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jerzy Meysztowicz: wspólny klub PO i Nowoczesnej powodowałby straty

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 10:09
- Nasi wyborcy uważają, że współpraca w ramach Koalicji Obywatelskiej jak najbardziej się sprawdza, ale nie ma sensu robienie wspólnego klubu, bo to przyniesie tylko straty - mówił na antenie radiowej Jedynki Jerzy Meysztowicz, poseł Nowoczesnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Długi: problem z węglem jest problemem ogólnoświatowym

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 08:29
- Jeśli zastąpimy jedno paliwo innym paliwem, wytwarzającym gazy cieplarniane, to niewiele to zmieni - powiedział w "Sygnałach dnia" poseł Grzegorz Długi.
rozwiń zwiń