X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Włodzimierz Czarzasty: trzeba zacząć operować stwierdzeniem "zjednoczona opozycja"

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2018 09:05
- Sytuacja z Koalicją Obywatelską budzi niesmak. Są liderzy i jeśli przychodzi pewna grupa od pani Lubnauer, to trzeba do niej dzwonić i z nią ustalać dalsze postępowanie. Jeżeli tego się nie robi, to ma się problem – powiedział w "Sygnałach dnia" Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Audio
  • Włodzimierz Czarzasty o Koalicji Obywatelskiej i przygotowaniach SLD do wyborów (Sygnały dnia/Jedynka)

W zeszłym tygodniu siedmioro posłów Nowoczesnej dołączyło do Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska – Koalicja Obywatelska. To sprawiło, że klub Nowoczesnej w Sejmie przestał istnieć i stał się kołem.

- Na szczęście nie dotyczy to SLD, ale cała ta sytuacja budzi niesmak. Są liderzy i jeśli przychodzi pewna grupa od pani Lubnauer, to trzeba do niej dzwonić i z nią ustalać dalsze postępowanie. Jeżeli tego się nie robi, to ma się problem. Z tego wynika, że Koalicja Obywatelska zaczyna wolno jechać i pewnie nie będzie miała przyszłości. Chyba trzeba zacząć operować stwierdzeniem "zjednoczona opozycja", bo do KO przyznaje się coraz mniej firm – powiedział Włodzimierz Czarzasty.

Przewodniczący SLD odniósł się także do ewentualnego dołączenia jego partii do Koalicji Obywatelskiej. - Opcji jest wiele. Po pierwsze, powstają nowe partie. Po drugie, do wyborów jest jeszcze trochę czasu. W najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie Rady Krajowej SLD. Będę ją prosił o danie zgody na to, żeby zwołać konwencję w pierwszym kwartale przyszłego roku i upoważnić kierownictwo do różnych rozmów. Dlatego, że samemu zawsze możemy pójść do wyborów, bo mamy spory swój elektorat – podkreślił Włodzimierz Czarzasty.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska

Gość: Włodzimierz Czarzasty (przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej)

Data emisji: 10.12.2018

Godzina emisji: 8.15

bb/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak