X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Minister rolnictwa: protest na A2 to manifestacja z okazji powstania nowej organizacji

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2018 08:00
- Nie wiem czy to, co otrzymałem od protestujących, to postulaty rolników. Według mnie, była to manifestacja z okazji powstania nowej organizacji – Agrounii. Protestujący nie przedstawili postulatów, ale dyspozycje dla rządu. Większości z nich, jako minister rolnictwa, nie mogę nawet zrealizować – twierdzi Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa, w audycji "Sygnały dnia". 
Audio
  • Jan Krzysztof Ardanowski o proteście na autostradzie A2. (Jedynka/Sygnały dnia)

Protest na autostradzie A2 trwał w środę przez kilka godzin. Droga na odcinku Łódź - Warszawa była całkowicie zablokowana. Samochody jadące w kierunku stolicy kierowano na objazd poprowadzony drogą serwisową, która została otwarta na MOP Brwinów.

Minister rolnictwa stwierdził na antenie radiowej Jedynki, że protest może przynieść odwrotny efekt niż oczekwiany: zamiast przysporzyć sympatii dla hodowców i sadowników, sprawi, że ludzie odwrócą się od wsi.

– Powiedziałem do protestujących: "Oczekujecie, żeby społeczeństwo wam pomagało, żeby była życzliwość ludzi do wsi, to pomyślcie, co myślą ludzie na autostradzie. Nie dojadą do pracy, na lotniska". Nie rozumiem postulatów rolników, których nie mogę zrealizować jako minister rolnictwa. Chodzi np. o zwiększenie wymiany handlowej z Rosją, a to przecież jest w gestii Unii Europejskiej, a nie Polski – powiedział Ardanowski.

Minister rolnictwa skomentował też doniesienia dot. podwyżek cen energii, a także odniósł się do walki z ASF-em.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Jan Krzysztof Ardanowski (minister rolnictwa)

Data emisji: 13.12.2018

Godzina emisji: 7.15

pz/abi


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak