X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Urszula Pasławska: warto podjąć działania, aby zacząć sklejać Polskę

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2019 08:30
- W ostatnich latach nastąpiło wiele podziałów w Polsce. Wśród Polaków, między rodzinami, sąsiadami, znajomymi i przyjaciółmi. Warto podjąć działania, aby zacząć sklejać Polskę - mówi w "Sygnałach dnia" wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego. 
Audio
  • Urszula Pasławska: warto podjąć działania aby zacząć sklejać Polskę (Sygnały dnia/Jedynka)

Urszula Pasławska zaznacza, że widzi tu ogromną rolę liderów politycznych, którzy "będą tolerowali lub nie zachowania i wypowiedzi swoich koleżanek i kolegów i którzy nie będą akceptowali agresji". - Wszyscy powinniśmy zacząć od siebie, politycy, dziennikarze. Nie powinno być przyzwolenia na hejt, agresję, obrzucanie się błotem, nietolerancję - podkreśla rozmówczyni Piotra Goćka. 

Pytana, czy politycy w Polsce powinni być lepiej chronieni, posłanka PSL mówi, że "nie powinniśmy dać się zwariować". - Polityk funkcjonuje w społeczeństwie, w różnych środowiskach, żeby mieć wiedzę i znać opinie, musi spotykać się z ludźmi. Nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek formuły ochrony czy obrony przed ludźmi. Polska to kraj bezpieczny. Zdarzają się incydenty ale rolą polityka jest bycie z ludźmi i jakakolwiek forma zamknięcia się nie powinna mieć miejsca - zaznacza Urszula Pasławska.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Piotr Gociek

Gość: Urszula Pasławska (wiceprezes PSL)

Data emisji: 17.01.2019

Godzina emisji: 7.15

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stanisław Tyszka: musimy obniżyć temperaturę sporu politycznego

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2019 08:41
- To, co dzieje się po śmierci Pawła Adamowicza, pokazuje, że coś jest złego w debacie publicznej. Za dużo w niej nienawiści i agresji - powiedział na antenie Jedynki wicemarszałek sejmu Stanisław Tyszka.
rozwiń zwiń