X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Adam Bielan: Bruksela chce wystraszyć kraje członkowskie przed opuszczeniem UE

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2019 09:52
Wicemarszałek Senatu Adam Bielan z PiS ocenia, że twarda postawa Brukseli w sprawie brexitu ma na celu zniechęcenie innych krajów członkowskich do opuszczenia UE.
Audio
  • Adam Bielan o sytuacji w Wielkiej Brytanii (Sygnały dnia/Jedynka)

Premier Theresie May wciąż nie udało się przekonać większości brytyjskich parlamentarzystów do warunków wyjścia ze wspólnoty. Gość radiowej Jedynki przekonywał, że część win za problemy z brexitem wynika również z postawy Brukseli.

- Wielu przywódców unijnych nie ukrywa satysfakcji, że Brytyjczycy dzisiaj mają kłopoty, gdyż to jest proces, który ma zastraszyć kolejnych, ewentualnych kandydatów do wyjścia z UE - powiedział Adam Bielan. - Uważam, że to jest duży błąd, gdyż Wielka Brytania, jeżeli nawet opuści UE, co dzisiaj nie jest przesądzone, gdyż przecież nie można wykluczyć ponownego referendum i jej pozostania, to jednak będzie ona wciąż niezwykle ważnym partnerem gospodarczym i w dziedzinie bezpieczeństwa dla pozostałej części UE - dodał.

Adam Bielan zapewnił przy tym, że polskie władze nie chcą opuszczać UE. Dodał, że obecne kłopoty Wielkiej Brytanii z brexitem uzmysławiają także Polakom, że proces ten nie jest łatwy. Wicemarszałek Senatu podkreślił również, że niedawna rozmowa wicepremiera Włoch Matteo Salviniego z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim nie miała na celu zbudowania siły politycznej dążącej do rozbicia UE. Zwrócił przy tym uwagę, że Włochy są jedną z najsilniejszych gospodarek w Europie i jednym z naszych najbliższych partnerów gospodarczych.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi:  Piotr Gociek

Gość: Adam Bielan (wicemarszałek Senatu)

Data emisji: 17.01.2019

Godzina emisji: 8.16

iar/koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak