X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rzecznik Praw Dziecka: zapraszam na mediacje ws. strajku nauczycieli

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2019 09:11
Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak zaprosił na czwartek do swojej siedziby na mediacje w sprawie strajku nauczycieli. ZNP ostrzega przed zaostrzeniem akcji protestacyjnej, co może wpłynąć na przeprowadzenie egzaminów gimnazjalnych i maturalnych.
Audio
  • Rzecznik Praw Dziecka o strajku nauczycieli (Sygnały dnia/Jedynka)

Na wtorek zapowiadane jest kolejne spotkanie w sprawie podwyżek dla nauczycieli. Związek Nauczycielstwa Polskiego postuluje wzrost wynagrodzeń o 1000 zł do kwoty bazowej z 2018 roku.

- Szukamy neutralnego gruntu to wyjaśnienia pewnych kwestii. Pamiętajmy, że eskalujący konflikt pomiędzy nauczycielami a ministerstwem najbardziej uderza w dobro dzieci - w ich wychowanie i edukację, szczególnie jeżeli strajk wstrzyma matury i testy gimnazjalne - powiedział o sytuacji w oświacie Rzecznik Praw Dziecka.

Mikołaj Pawlak dodał, że jeszcze dzisiaj będzie rozsyłał do samorządów, do pozostałych poza ZNP związków, a także do rodziców zaproszenia na czwartek do Rzecznika Praw Dziecka na mediacje.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska

Gość: Mikołaj Pawlak (Rzecznik Praw Dziecka)

Data emisji: 21.01.2019

Godzina emisji: 8.16

koz/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rozmowy z MEN bez rezultatów. ZNP zapowiada strajk generalny nauczycieli

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 20:31
Związek Nauczycielstwa Polskiego rozpoczyna procedurę zmierzającą do sporu zbiorowego i zapowiada strajk w oświacie. Dzisiejsze spotkanie minister edukacji Anny Zalewskiej z reprezentantami Związku Nauczycielstwa Polskiego, Forum Związków Zawodowych oraz oświatowej "Solidarności" nie przyniosło porozumienia. Szefowa MEN jest zaskoczona wypowiedziami Sławomira Broniarza.
rozwiń zwiń