X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Włodzimierz Czarzasty: Sojusz Lewicy Demokratycznej ma dużą zdolność koalicyjną

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2019 10:03
- Jestem zwolennikiem jak najszerszej koalicji. Decyzje w tej sprawie muszą zapaść najdalej w ciągu 2-3 tygodni - mówił w "Sygnałach dnia" Włodzimierz Czarzasty, szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej. 
Audio
  • Włodzimierz Czarzasty o wyborach do Parlamentu Europejskiego (Jedynka/Sygnały dnia)

W maju odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. O możliwych scenariuszach koalicyjnych mówił w  "Sygnałach dnia" Włodzimierz Czarzasty, szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej. - SLD jest w dobrej sytuacji, bo ma dużą zdolność koalicyjną - przekonywał Czarzasty.

Polityk dodał, że podczas konwencji SLD, która odbędzie się na początku lutego, powinny być podane ostateczne decyzje. - Mówię o tym z dużym spokojem, bo jak patrzę na inne partie, to po konkretnych deklaracjach, się z nich wycofują - podsumował Czarzasty.

Lider Sojuszu zadeklarował, że SLD nie wystawi swojego kandydata w wyborach na prezydenta Gdańska. - Gdańszczanki i gdańszczanie wybrali już kierunek i nie żadnego sensu tego zmieniać. Trzymamy kciuki za ten kierunek - powiedział. Oświadczył też, że jeżeli jego partia będzie miała na to wpływ, to chciałaby wyprowadzić religię ze szkół.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

ProwadzącyPiotr Gociek

Gość: Włodzimierz Czarzasty (szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej)

Data emisji: 22.01.2019

Godzina emisji: 8.15

kad/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Włodzimierz Czarzasty: trzeba zacząć operować stwierdzeniem "zjednoczona opozycja"

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2018 09:05
- Sytuacja z Koalicją Obywatelską budzi niesmak. Są liderzy i jeśli przychodzi pewna grupa od pani Lubnauer, to trzeba do niej dzwonić i z nią ustalać dalsze postępowanie. Jeżeli tego się nie robi, to ma się problem – powiedział w "Sygnałach dnia" Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

SLD chce porozumienia przed wyborami do Parlamentu Europejskiego

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2018 18:56
Sojusz Lewicy Demokratycznej chce przed przyszłorocznymi wyborami do Parlamentu Europejskiego stworzyć koalicję. Partia nie widzi jednak możliwości współpracy z Prawem i Sprawiedliwością. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stanisław Tyszka: jeszcze w styczniu przedstawimy program Kukiz'15 przed wyborami do PE

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019 08:14
Wicemarszałek Sejmu z Kukiz’15 Stanisław Tyszka zapowiada, że jego ugrupowanie przedstawi program przed wyborami do europarlamentu jeszcze w tym miesiącu. Gość radiowej Jedynki podkreślał, że Kukiz’15 na bieżąco prezentuje najważniejsze założenia swojego programu.
rozwiń zwiń