Agaton Koziński: coś poważnego zachodzi wewnątrz PiS

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2019 09:45
- Fakt, że zawodnik wagi ciężkiej, przez wielu nazywany numerem dwa w Prawie i Sprawiedliwości i potencjalnym następcą Jarosława Kaczyńskiego, znajduje się na "jedynce" w wyborach do PE, to zaskoczenie najwyższego kalibru - mówi dziennikarz w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce.
Audio
  • Agaton Koziński: coś poważnego zachodzi wewnątrz PiS (Sygnały dnia/Jedynka)
Audio
  • Agaton Koziński: coś poważnego zachodzi wewnątrz PiS (Sygnały dnia/Jedynka)

Wicepremier Beata Szydło, szef MSWiA Joachim Brudziński i były minister spraw zagranicznych, Witold Waszczykowski - między innymi te osoby znajdą się na "jedynkach" Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do europarlamentu.

- Coś poważnego zachodzi wewnątrz Prawa i Sprawiedliwości, skoro tak ważny zawodnik jak Joachim Brudziński będzie musiał się przeprowadzić, przynajmniej na kilka dni w tygodniu, do Brukseli - ocenia Agaton Koziński. Jakie jego zdaniem mogą być powody takiej decyzji? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Piotr Gociek

Gość: Agaton Koziński (dziennikarz, Polska Times)

Data emisji: 20.02.2018

Godzina emisji: 8.38

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Jedynki" Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do europarlamentu. Internauci komentują

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2019 05:55
Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało we wtorek "jedynki" i "dwójki" na listach wyborczych do Parlamentu Europejskiego. Nie zabrakło mocnych nazwisk - na pierwszych miejscach znaleźli się m.in. Beata Szydło, Joachim Brudziński i Jacek Saryusz-Wolski. Internauci komentują przedstawienie "lokomotyw" wyborczych PiS, nie ukrywając zaskoczenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beata Mazurek: mamy mocnych kandydatów do Parlamentu Europejskiego

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2019 10:11
"Mamy mocnych kandydatów, którzy będą pracować i głosować dla dobra Polaków, a wasi za sankcjami wobec Polski"- napisała na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek odnosząc się do komentarza lidera PO Grzegorza Schetyny, który stwierdził: "PiS już wie, że przegra".
rozwiń zwiń