X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Kukiz: w ciągu tygodnia przedstawimy kandydatów do Parlamentu Europejskiego

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2019 08:04
- Maksymalnie w ciągu tygodnia przedstawimy kandydatów Kukiz'15 do Parlamentu Europejskiego - zapowiedział w "Sygnałach dnia" Paweł Kukiz, szef ruchu Kukiz'15. 
Audio
  • Paweł Kukiz o wotum nieufności wobec Zbigniewa Ziobro (Jedynka/Sygnały dnia)

Sejm odrzucił w środę wniosek o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobro. Za wyrażeniem wotum nieufności głosowało: 177 posłów, 233 było przeciw, a 23 wstrzymało się od głosu. Wśród osób wstrzymujących się byli posłowie ruchu Kukiz'15.

O wspomnianym wniosku i wymiarze sprawiedliwości mówił w "Sygnałach dnia" lider ugrupowania Paweł Kukiz. - Z całą pewnością wymiar sprawiedliwości należało przeorać. Ale niestety - według nas - nie ma w zmianach podstawowych, proobywatelskich przepisów takich jak wprowadzenie sędziów pokoju czy ławy przysięgłych. Z niewiadomych dla nas powodów zrezygnowano też z nagrywania rozpraw, a instytucja skargi nadzwyczajnej jest nie do zrealizowania - tłumaczył Kukiz. 

Polityk dodał, że rozmawia z prezydentem Andrzejem Dudą i Jarosławem Kaczyńskim, prezesem PiS, na temat wprowadzenia wspomnianych przepisów. - Moim celem są zmiany ustrojowe, ale z tym rządem różnie może być - kontynuował. 

Paweł Kukiz był pytany również - w kontekście przedstawienia przez PiS czołówek list wyborczych do Parlamentu Europejskiego, kiedy poznamy kandydatów Kukiz'15. - W ciągu tygodnia przedstawimy te nazwiska - stwierdził. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Piotr Gociek

Gość: Paweł Kukiz (szef ruchu Kukiz'15)

Data emisji: 21.02.2018

Godzina emisji: 7.15

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zbigniew Ziobro o debacie ws. wotum nieufności: sterta kłamstw i manipulacji

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2019 22:43
- Sterta półprawd, kłamstw i manipulacji, okraszona irytacją i ukrytą zazdrością, bo nam się udaje, to co wam się nie udało - powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro pod adresem opozycji, odnosząc się do sejmowej debaty ws. wniosku klubu KO-PO o wotum nieufności wobec niego.
rozwiń zwiń