X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Stanisław Tyszka: Kukiz'15 ogłosi listy do PE szybciej niż Koalicja Europejska

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2019 09:45
- W tym lub może w przyszlym tygodniu Paweł Kukiz ogłosi nasze listy do Parlamentu Europejskiego - mówił  w "Sygnałach dnia" w Jedynce Stanisław Tyszka, wicemarszałek Sejmu (Kukiz'15). 
Audio
  • Stanisław Tyszka, wicemarszałek Sejmu (Kukiz'15) o podatkach i kampanii wyborczej (Jedynka/Sygnały dnia)

Stanisław Tyszka (Kukiz'15) powiedział w "Sygnałach dnia", że Kukiz'15 to ruch oddolny, więc tworzy listy inaczej niż robią to partie polityczne. Nie odpowiedział na pytani, czy będzie jedynką Kukiz'15 na liście warszawskiej do Parlamentu Europejskiego. 

Czy Kukiz'15 wystartuje tych wyborach w sojuszu ze środowiskiem Marka Jurka? - W wyborach samorządowych środowisko Marka Jurka startowało z naszych list. W tym momencie z marszałkiem nie udało się porozumieć. Nie rozumiem tego do końca. Marek Jurek nie chciał startować z list Kukiz'15  - mówił gość Jedynki.

CBOS pytał ostatnio elektoraty różnych partii o deklarowany udział w wyborach. Zapowiada go 80 procent wyborców PO, 70 procent wyborców PiS, ale mniej niż połowa elektoratu Kukiz'15. Stanisław Tyszka pytany, jakie są pomysły na mobilizację wyborców, mówił, że Kukiz'15 będzie tłumaczył, iż są to bardzo ważne wybory, wstęp do wyborów parlamentarnych jesienią. Jak stwierdził, wtedy zapadnie decyzja, czy będzie możliwe "uzdrawianie państwa, przywrócenie władzy obywatelom, by mieli kontrolę nad swoimi przedstawicielami", odbiurokratyzowanie gospodarki, podniesienie kwoty wolnej od podatku. 

W audycji była mowa również o propozycjach z pakietu tzw. piątki PiS.

Więcej w nagraniu.

. .

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Stanisław Tyszka, wicemarszałek Sejmu (Kukiz'15)

Data emisji: 28.02.2019

Godzina emisji: 8:13

agkm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stanisław Tyszka: jeszcze w styczniu przedstawimy program Kukiz'15 przed wyborami do PE

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019 08:14
Wicemarszałek Sejmu z Kukiz’15 Stanisław Tyszka zapowiada, że jego ugrupowanie przedstawi program przed wyborami do europarlamentu jeszcze w tym miesiącu. Gość radiowej Jedynki podkreślał, że Kukiz’15 na bieżąco prezentuje najważniejsze założenia swojego programu.
rozwiń zwiń