X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Soloch o obecności wojsk USA w Polsce: wciąż trwają rozmowy

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 09:33
- Trwają rozmowy z Amerykanami, których rezultatem będzie zwiększenie obecności armii USA w naszym kraju - mówił w "Sygnałach dnia" Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.
Audio
  • Paweł Soloch o "Forcie Trump" (Sygnały dnia/Jedynka)

Polska zabiega o powstanie stałej amerykańskiej bazy wojskowej, którą prezydent Andrzej Duda roboczo określił nazwą "Fort Trump". "Gazeta Wyborcza" twierdzi, że ta inicjatywa się oddala.

Paweł Soloch powiedział, że doniesienia medialne, jakoby Amerykanie nie byli zainteresowani budową stałej bazy swoich sił w Polsce, to przedstawianie tych negocjacji w sposób nierzetelny, "trochę w linii Sputnika". Jak mówił szef BBN, tego typu artykuły, mające znamiona przecieku, wprowadzają zły klimat wokół toczących się rozmów.

- W tej sprawie omawianych jest kilka rzeczy naraz. Oficjalne komunikaty wydaje Ministerstwo Obrony Narodowej, które bezpośrednio prowadzi negocjacje z Pentagonem. Reszta to wyłącznie doniesienia medialne - podkreślił gość Jedynki.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Paweł Soloch (szef BBN)

Data emisji: 14.03.2019

Godzina emisji: 8.15

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szef BBN o "Fort Trump": poczekajmy na ostateczne rezultaty rozmów, na stole leżą różne kwestie

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2019 11:50
- Na tym etapie mówimy o stopniowym zwiększaniu obecności amerykańskiej - powiedział szef BBN Paweł Soloch, pytany, czy w Polsce powstanie stała amerykańska baza wojskowa. Według niego, jeśli w rozmowach z Amerykanami zapadną decyzje co do najbliższego roku, nie będą one dotyczyć budowy dużej bazy.
rozwiń zwiń