X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Posłanka PiS ws. ACTA2: wolność słowa ważniejsza od interesów wydawców

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2019 08:41
- Głosowanie nad ACTA2 pokazuje, że bardzo ważne jest, kogo Polska ma w PE. Nie można traktować majowych eurowyborów wyłącznie jako prekampanii do wyborów jesiennych - mówiła w "Sygnałach dnia" Joanna Lichocka (PiS).
Audio
  • Joanna Lichocka o dyrektywie dotyczącej praw autorskich (Jedynka/Sygnały dnia)

Parlament Europejski przyjął we wtorek dyrektywę o prawach autorskich. Najwięcej kontrowersji budzą artykuły 11. i 13. dyrektywy. Przeciwnicy tych regulacji mają wątpliwości, czy przepisy nie będą ograniczały wolności słowa w internecie. PiS zagłosowało przeciwko wspomnianym przepisom, a część europosłów Platformy Obywatelskiej opowiedziała się za. 

Do tej sprawy odniosła się w "Sygnałach dnia" Joanna Lichocka, posłanka Prawa i Sprawiedliwości i kandydatka tej partii w wyborach do Parlamentu Europejskiego. - Interesy wydawców są ważne, ale nie mogą być one nadrzędne wobec wolności słowa - stwierdziła Lichocka. 

- Wczorajsze głosowania nad ACTA2 pokazuje, że bardzo ważne jest, kogo Polska ma w PE. Nie można traktować majowych eurowyborów wyłącznie jako prekampanii do wyborów jesiennych - dodała posłanka.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Joanna Lichocka (posłanka PiS)

Data emisji: 27.03.2019

Godzina emisji: 8.14

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak