X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jacek Sasin: jest pomysł na kolejne tury negocjacji ws. oświaty

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2019 07:58
- Jest pomysł na kolejne tury negocjacji z nauczycielskimi związkami zawodowymi. Tymczasem Związek Nauczycielstwa Polskiego twardo stoi przy swoich propozycjach i nie chce ustąpić. Pytanie, w co gra ZNP? - mówił w "Sygnałach dnia" o strajku nauczycieli Jacek Sasin, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów. 
Audio
  • Jacek Sasin o strajku nauczycieli (Sygnały dnia/Jedynka)

Uczniowie rozpoczynają egzaminy ósmoklasisty. W poniedziałek 370 tys. ósmoklasistów zmierzy się z egzaminem z języka polskiego. Ministerstwo Edukacji Narodowej i Centralna Komisja Egzaminacyjna zapewniają, że mimo strajku nauczycieli egzaminy odbędą się zgodnie z planem.

Do sprawy egzaminów i strajku nauczycieli odniósł się w "Sygnałach dnia" Jacek Sasin, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów. - Wszystko wskazuje na to, że egzamin ósmoklasisty nie jest zagrożony. Mam informację z dzisiaj od MEN, że egzamin we wszystkich szkołach powinien się odbyć - powiedział Sasin. 

Minister dodał, że kierownictwo Związku Nauczycielstwa Polskiego od początku chciało doprowadzić do szantażowania nie tylko rządu, ale i wszystkich uczniów czy rodziców. - Chcą brać ich za zakładników swojej akcji - kontynuował Sasin.

- Jest pomysł na kolejne tury negocjacji z nauczycielskimi związkami zawodowymi. W tej chwili mówimy o dwóch obszarach tych negocjacji. Tymczasem Związek Nauczycielstwa Polskiego twardo stoi przy swoich propozycjach i nie chce ustąpić. Pytanie, w co gra ZNP? - dodał. 

Posłuchaj całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska

Gość: Jacek Sasin (szef Komitetu Stałego Rady Ministrów)

Data emisji: 15.04.2019

Godzina emisji: 7.15

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak