X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Michał Dworczyk do nauczycieli: apeluję o zawieszenie protestu na czas matur

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2019 07:54
- Radykalizacja tego protestu i utrudnianie przeprowadzenia matur naruszają prawa uczniów, dlatego apelujemy, by strajk na czas matur zawiesić - powiedział na antenie Jedynki szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk.
Audio
  • Michał Dworczyk o strajku nauczycieli (Sygnały dnia/Jedynka)

- Strajk jest prawem każdej grupy zawodowej w Polsce, ale powstaje znak zapytania, gdy protest jednej grupy zaczyna ograniczać prawa innej. Trudno nie przyznać racji stwierdzeniu, że tak jak nauczyciele mają prawo do strajkowania, tak uczniowie mają prawo podejść do egzaminów maturalnych - powiedział Michał Dworczyk.

Szef Kancelarii Premiera dodał, że "oczekuje od opozycji zaprzestania działań na rzecz radykalizacji nastrojów wśród strajkujących". - Po drugie, zachęcam do przyłączenia się do apelu skierowanego do wszystkich nauczycieli o to, by na czas matur zawiesić protest, by uczniowie mogli podejść do egzaminów. Dobro młodzieży powinno być dla nas teraz najważniejsze. Dodatkowy stres i presja nie są w tej sytuacji dobre - powiedział Michał Dworczyk.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska

Gość: Michał Dworczyk (szef Kancelarii Premiera)

Data emisji: 19.04.2019

Godzina emisji: 7.15

koz/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Beata Szydło: zaproponowaliśmy znaczny wzrost wynagrodzeń dla nauczycieli od września 2020 roku

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2019 13:23
- Zaproponowaliśmy rozpoczęcie znacznego wzrostu wynagrodzeń dla nauczycieli od września 2020 roku. Średnio dla nauczyciela dyplomowanego 250 zł podwyżki za zwiększenie o 90 minut czasu pracy w tygodniu - poinformowała w czwartek wicepremier Beata Szydło.
rozwiń zwiń