X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mariusz Orion Jędrysek: Polska może być ważnym hubem gazowym

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2019 10:00
- Polska ma potężne szanse, żeby być pod względem gazu zupełnie samowystarczalna - mówi w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce wiceminister środowiska i Naczelny Geolog Kraju. 
Audio

Z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy oraz premiera Mateusza Morawieckiego w Świnoujściu odbędzie się  w środę uroczyste podpisanie umowy o dofinansowaniu rozbudowy tamtejszego gazoportu. Terminal LNG im. prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest jednym z największych przedsięwzięć wspieranych z funduszy europejskich.

- Sam terminal to nie wszystko. To cała infrastruktura, także magazynowa, którą trzeba rozbudowywać. Wpisuje się to w politykę surowcową. Po raz pierwszy Polska ma już prawie politykę surowcową. Jeszcze nigdy jej nie mieliśmy  - mówi gość Jedynki. - Polska może być przez wiele lat bardzo ważnym hubem gazowym, paliwowym dla świata. Możemy także magazynować substancje, które można później ponownie wydobyć - dodaje. 

Mariusz Orion Jędrysek mówił także m.in. o powołaniu Polskiej Agencji Geologicznej. Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Mariusz Orion Jędrysek (Naczelny Geolog Kraju, wiceminister środowiska, PiS)

Data emisji: 24.04.2019 

Godzina emisji: 8.19

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Media: gazociąg Baltic Pipe będzie na czas

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2019 11:55
Terminal LNG w Świnoujściu ma najwyższy poziom wykorzystania mocy w Europie - czytamy w opublikowanym w czwartkowym wydaniu "Rzeczpospolitej" wywiadzie z prezesem Gaz-Systemu, Tomaszem Stępniem. 
rozwiń zwiń