X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szef PiS: słowa G. Schetyny to wyraz głębokiej pogardy dla ludzi walczących z powodzią

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 08:01
- Wyśmiewanie się z tego, że osoby pełniące kierownicze funkcje publiczne angażują się w walkę z powodzią, jest skandalem - powiedział w radiowej Jedynce Jarosław Kaczyński. Szef PiS odniósł się w ten sposób do słów Grzegorza Schetyny, który nazwał to "politycznym kabaretem".
Audio
  • Jarosław Kaczyński o słowach Grzegorza Schetyny ws. walki z powodzią (Sygnały dnia/Jedynka)
Prezes PiS Jarosław Kaczyński
Prezes PiS Jarosław KaczyńskiFoto: Fotokon/shutterstock.com

- To, co robi PiS w sprawie powodzi, to polityczny kabaret, a nie prawdziwe państwo - powiedział w czwartek podczas konwencji Koalicji Europejskiej w Chorzowie lider PO Grzegorz Schetyna. Zdaniem lidera Platformy problemy związane z powodzią są "niezdarnie" rozwiązywane. - Wszyscy teraz walczą z powodzią, kto bardziej jest zaangażowany w kandydowanie, tym bardziej walczy - mówił Schetyna.

PAP Grzegorz Schetyna 1200.jpg
G. Schetyna o pomocy rządowej dla powodzian: polityczny kabaret

Odnosząc się do tych słów, Jarosław Kaczyński stwierdził, że "wyśmiewanie się z tego, że osoby pełniące kierownicze funkcje publiczne angażują się w walkę z powodzią, jest skandalem". - To pokazuje sposób myślenia, stosunek do społeczeństwa i podejście do ludzkiego życia Platformy Obywatelskiej. Grzegorz Schetyna pokazał w ten sposób głęboką pogardę także dla zwykłych ludzi - dodał.

Mówiąc o powodzi, szef PiS dodał, że "rzeczywiście mamy do czynienia z niedobrą sytuacją, która może przynieść jeszcze gorsze skutki niż dotychczas". - Trzeba z tym walczyć - państwo z tym walczy, walczą z tym wszystkie służby, ludzie, obywatele, którzy są zagrożeni, ale także ci, którzy nie są zagrożeni, którzy pomagają. To dobry przykład na to, co w takich sytuacjach należy robić - podsumował Jarosław Kaczyński.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska

Gość: Jarosław Kaczyński (prezes PiS)

Data emisji: 24.05.2019

Godzina emisji: 7.15

koz/ans


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ostrzeżenia IMGW. Na południu Polski nadal trudna sytuacja powodziowa

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 06:38
Stany alarmowe przekroczone są na prawie 40 wodowskazach, głównie w dorzeczu Wisły. W związku z zagrożeniem powodziowym od godz. 9.00 w Krakowie trwa kolejne posiedzenie sztabu zarządzania kryzysowego z udziałem premiera i członków rządu, a także szefów najważniejszych służb i wojewodów.
rozwiń zwiń