X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sebastian Kaleta: skrajnie lewicowa ideologia i wzbudzanie wokół niej emocji to jedna z głównych osi kampanii Koalicji Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 14:59
– Jedynym programem opozycji jest w tej kampanii chęć wprowadzenia lewicowej ideologii do rodzin i szkół, walka z Kościołem i wartościami chrześcijańskimi oraz hasło odsunięcia PiS od władzy – powiedział Sebastian Kaleta, kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
Audio
  • 24.05.19 Sebastian Kaleta: nasi oponenci próbują narzucić kampanię emocjonalną.
Sebastian Kaleta
Sebastian KaletaFoto: PR24/TB

Kampania do eurowyborów dobiega końca. Sebastian Kaleta zwrócił uwagę, że jest ona pierwszym etapem zajęcia przez Polaków stanowiska, czy chcą kontynuacji zmian, które zaczęły się w 2015 roku i utrzymania programów społecznych, czy chcą, by było tak, jak było. Nawiązywał przy tym do okresu rządów koalicji PO-PSL.

– Wtedy to m.in. mafie VAT-owskie hulały po kraju, służby specjalne wchodziły do mediów, a sądy wydawały kamienice na 140-latków. Kryzysy, które zapewne toczyłyby Polskę, spowodowałyby konieczność zabrania świadczeń typu 500+. Z drugiej strony proponujemy odważną Polskę, która walczy na arenie międzynarodowej o swoje interesy. Niedzielne wybory odpowiedzą na pytanie dotyczące pozycji startowych dwóch głównych obozów przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi – zaznaczył.

Gość Polskiego Radia 24 odniósł się do sposobu, w jaki swoją kampanię prowadzi Koalicja Europejska. Podkreślił, że skrajnie lewicowa ideologia i wzbudzanie wokół niej emocji to jedna z głównych osi kampanii połączonych sił ugrupowań opozycyjnych.

– To nasi oponenci próbują narzucić kampanię emocjonalną. Programem opozycji jest chęć wprowadzenia lewicowej ideologii do rodzin i szkół, walka z Kościołem i wartościami chrześcijańskimi oraz hasło odsunięcia PiS od władzy. My natomiast mówimy o tym, jak będziemy pracować w Parlamencie Europejskim oraz na jakie świadczenia socjalne będą mogli liczyć nasi rodacy - dodał polityk.

Z Sebastianem Kaletą rozmawiał Antoni Trzmiel.

Polskie Radio 24/db

----------------------------------

Data emisji: 24.05.19

Godzina emisji: 13.06

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak