X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Müller: rząd wytyczy sobie cele na najbliższe 5 miesięcy

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2019 10:03
- W tej kadencji Rada Ministrów chce zrealizować jeszcze kilka zmian, ale najważniejszym celem jest realizacja programu związanego z "nową piątką PiS" - mówi w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce nowy rzecznik rządu. 
Audio
  • Piotr Müller o planach rządu na najbliższe kilka miesięcy (Sygnały dnia/Jedynka)

- Konsekwentnie ten program realizujemy. Część ustaw już została przyjęta przez Sejm, część zaraz wchodzi w życie, a część jest na etapie prac legislacyjnych - dodaje Piotr Müller.

Nowy wicepremier Jacek Sasin powiedział wcześniej radiowej Jedynce, że rząd skupi się teraz na "dokończeniu realizacji obietnic złożonych Polakom". - Pracujemy w tej chwili chociażby nad ustawą antylichwiarską, która ma chronić Polaków przed firmami pożyczkowymi. Zadań nie zabraknie - zaznaczył. 

Piotr Müller mówi, że po czwartkowej Radzie Ministrów jeszcze przez kolejny tydzień rząd będzie ustalał plan działań legislacyjnych. - Jest kilka pomysłów, aby w tej kadencji kilka zmian zrealizować - informuje. 

- Najważniejszą rzeczą, która jutro będzie omawiana podczas posiedzenia rządu, są kwestie związane ze zmianami w ministerstwach. Chcemy także wskazać sobie takie cele, które nie są w programie Rady Ministrów, a które są tematami do zrealizowania w najbliższych pięciu miesiącach - zaznaczył. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Piotr Müller (rzecznik rządu)

Data emisji: 5.06.2019

Godzina emisji: 7.42

kh


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premier: wiem, że ministrowie nie będą marnować ani chwili po aksamitnej rekonstrukcji

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2019 11:02
- Wiem, że nowi ministrowie po aksamitnej rekonstrukcji z zapałem przystąpią do pracy, która w dużym stopniu będzie oznaczała kontynuację dzieła poprzedników - mówił premier Mateusz Morawiecki. Dodał, że chodzi też o "zbudowanie czegoś nowego, by ogromne rzesze Polaków, ludzie, którzy mówią nam, jakie są ich oczekiwania, widzieli, że pracujemy dla dobra ich wszystkich, bo wszyscy działamy na rzecz każdego obywatela Rzeczypospolitej".
rozwiń zwiń