X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jacek Sasin: przesłuchanie Donalda Tuska to był występ aktora, który zapomniał swojej roli

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2019 08:07
- Z przesłuchania Donalda Tuska przed sejmową komisją śledczą ds. VAT dowiedzieliśmy się, że były premier o niczym nie wiedział, nad niczym nie panował i na niczym się nie znał - ocenił w "Sygnałach dnia" Jacek Sasin, wiceminister i przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów. 
Audio
  • Jacek Sasin o przesłuchaniu Donalda Tuska przed komisją ds. VAT (Jedynka/Sygnały dnia)

- Wyłudzenia VAT były i są nadal, tylko obecna ekipa boi się rozmawiać o tych problemach - mówił w poniedziałek przed komisją śledczą ds. VAT były premier Donald Tusk. Zarzucił rządzącym manipulacje i kłamstwa, które "zatrują umysły na długie lata", a których ofiarą będzie Polska.

O przesłuchaniu Donalda Tuska mówił w "Sygnałach dnia" Jacek Sasin, wiceminister i przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów. - Wczorajsze przesłuchanie to było zadziwiające widowisko. Można je porównać do występu aktora, który zapomniał chyba swojej roli - ocenił Sasin.

- Dowiedzieliśmy się, że premier polskiego państwa o niczym nie wiedział, nad niczym nie panował i na niczym się nie znał. Mówił, że jest historykiem, a finanse to nie jego domena - dodał polityk. 

Według wicepremiera "od czterech lat mamy bardzo dobrą dynamikę wzrostu wpływów podatkowych". - To pokazuje, jaka była skala niedomagań systemu podatkowego w poprzednich latach - podsumował Jacek Sasin. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzący: Piotr Gociek

Gość: Jacek Sasin (przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów)

Data emisji: 18.06.2019

Godzina emisji: 7.14

kad/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Donald Tusk: to, że wyłudza się VAT, było wiedzą powszechną

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2019 16:30
Wyłudzenia VAT-u były i są nadal, tylko obecna ekipa boi się rozmawiać o tych problemach - mówił w poniedziałek przed komisją śledczą ds. VAT były premier Donald Tusk. Zarzucił rządzącym manipulacje i kłamstwa, które "zatrują umysły na długie lata", a których ofiarą będzie Polska. 
rozwiń zwiń